Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Ayşenur Çakmak

Ayşenur Çakmak

@Aysenur78

Ayşenur Çakmak (@Aysenur78) | Sözümoki Profili, Blogu ve Sözleri
Paylaşımları
Soru Sor
Eleştir
Hakkında
Savaş denilince ilk aklına gelen hangi savaş?
 • Ayşenur Çakmak
  24 Eylül 2018, Pazartesi 09:23

  Ona yazdığım mektuplardan bir tanesi.Biliyorum tekrar aynı şeyleri yaşatamam ama az da olsa ilk aşkınıza duyduğunuz saf,masum,temiz ve heyecanlı duyguları tekrar animsatabilmek dileğiyle...

  1.Mektup okuldan ayrıldıktan sonra ilk kez okula gelişi
  Bu olay 22.09.2017cuma günü gerçekleşmiştir.
  Bir tatlı heyecan var içimde.Zaten onun adını ya da onunla ilgili bir şey duyunca hep böyle olurdu.Beni muhteşem bir şekilde etkiliyordu.O farklıydı,ya da ben buna  inanmak istemiştim.Ne farkeder ki sonuçta bana iyi geliyordu.
  Okula gelicekti onu... Devamını Gör
 • Ayşenur Çakmak
  17 Eylül 2018, Pazartesi 16:19

  İlk aşkıma ithafen; 04.04.2017 14:50

  Seni ilk kez gördüğüm,ilk kez aşık olduğum an.İste bu dedim o an işte bu .hayatıma tereddütsüz sokmayı düşündüğüm kişi işte bu .
  Bahçedeydim.sen basketbol oynuyordun fakat hiç dikkatimi cekmemistin.O sırada arkadaşıma carptin ve bir elin havada dur işareti yaparak pardon dedin ve arkani dönerek  güldün . 
  💞Anlayacağın, güldün başladı hikayem.
  O... Devamını Gör
 • Ayşenur Çakmak
  16 Eylül 2018, Pazar 16:20

  Siz hiç inanmış mıydınız ?

  Dünyanızın bir insanla guzelleşebileceğine.Varlığınızın bir insanla anlam bulacağına...Tüm dertlerinizin bir sarılmayla,bir saç okşamasıyla son bulacağına.
  Halbuki ben inanmıştım.İstekle ve tüm yüreğimle.Olacağına inanmıştım ve beklemiştim sabırla.Ama olmadı.Bir insanın hayatınızdaki yeri ne olur demeyin.Hele ki tanımadığınız birisiyse.
  İnanın öy... Devamını Gör
 • Ayşenur Çakmak
  15 Ağustos 2018, Çarşamba 13:23

  Karşıma çıkacak o çiçek kalpli insana 🌸

  Siz hiç birine yazmış mıydınız? Tüm benliginizle içinizden gelenleri o kağıda dökmüş müydünüz?Onun haberi bile olmadan onunla ilgili bir sürü güzel hayal kurmuş muydunuz? Tüm sokaklarınızin ona çıkacağına inanmis mıydınız?
  Belki de yıllar sonra bu yazilari okurken,bu anıları hatirlarken ona karşı böyle hissetmedigimi anlayacağım.Duygularim ve düşü... Devamını Gör
 • Ayşenur Çakmak
  14 Ağustos 2018, Salı 14:32

  Hayata dair 🌿

  Yeni yollar denemeli insan, yüreğini ferahlatacak.
  Yeni insanlarla tanışmalı,hayatına anlam katacak.
  Bir gün yaparım deyip ertelediği ne varsa hemen şimdi yapmalı.Hayatına aldığı her kişiden bir şeyler öğrenmeli, yaşamına bir şey kattığını düşünmeli.Her olaydan bir ders çıkarmalı.Yaşıyorsa eğer hakkını vererek yaşamalı.
  Hem yaşamı hiç son bulmay... Devamını Gör
Daha eski veri yok ↑
Sözümoki © 2019 - V.8   Giriş   Kayıt   Üye Kitapları   Üyelik Sözleşmesi   Gizlilik ve Güvenlik   Satış Sözleşmesi   Teslimat Koşulları   Çerez Politikası   Garanti, İade Koşulları   İletişim   Mağaza   Destekçilerimiz →