Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Eftelya Çiçek

Eftelya Çiçek

@Eftelya99

Eftelya Çiçek (@Eftelya99) | Sözümoki Profili, Blogu ve Sözleri
Paylaşımları
Soru Sor
Eleştir
Hakkında
Polisi mi daha çok seviyorsun Askeri mi? Neden?
 • Eftelya Çiçek
  05 Haziran 2019, Çarşamba 23:36

  Bana Göre Mutluluk..

  Bence mutluluk kişiden kişiye göre değişen bir kavramdır, ama bana göre mutluluk ağlayarak başlayıp sonunu gülünç şekilde bitirebilmektir.
  Güne güzel başlayıp güzel şekilde bitirebilmektir mutluluk,ama her başarısızlıkta da oluşan mutsuzluktur. Her gün için bir umut, bir mutluluk olmalı tıpkı güneşin doğması gibi!
  O güneş doğar sana ama sen o g... Devamını Gör
 • Eftelya Çiçek
  11 Mayıs 2019, Cumartesi 23:18

  Acılar İçinde Boğuşmak...

  Beklenmeyen şeyler öyle bir oluyor ki insanı alıp götürüyor derin ve koca yerlere hatta bununla yetinmeyip derin yaralar açıyor... Hayat bu işte beklemediğin şekilde illa ki bir yerden darbe geliyor, öyle bir darbe geliyor ki unutmak mümkün olmuyor çünkü beklemiyordun... Hani beklenmeyen şeyler güzeldir derler yaaa bu da o misal beklenmeyen şeyler... Devamını Gör
 • Eftelya Çiçek
  07 Mayıs 2019, Salı 11:28

  Mutluluk...


  Bence mutluluk yüreğinde hissettiğin bir duygudur. Seninle birlikte uyanıp seninle birlikte güne başlayan bir oyun misali sen mutlu oldukça sürecek bir süreç ama sen bunu kaybettiğinde oyuna dönen bir mutluluk..Hedefimiz mutluluk için umuda koşmak olmalıdır. Umutlanmayan mutluluk olmaz çünkü.
  Mutluluk zaman ile uyumlu olan bir süreçtir sen doğru... Devamını Gör
 • Eftelya Çiçek
  06 Mayıs 2019, Pazartesi 22:13

  Unutma ki...

  Akıl unutabilir her şeyi, anıları siler, anıları içinde kaybolduğun gözleri,onun kalbini gülüşünü unutabilirsin ama anıları asla.. Çünkü kahramanın avuçlarında saklıdır mucizeler ile..... Devamını Gör
Daha eski veri yok ↑