Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Elif rümeysa Acar

Elif rümeysa Acar

@Elifrumeysa13

Elif rümeysa Acar (@Elifrumeysa13) | Sözümoki Profili, Blogu ve Sözleri
Paylaşımları
Soru Sor
Eleştir
Hakkında
Ülkende turistik gezi yaptığın ve en beğendiğin 3 il ve yerler nereler?
 • Elif rümeysa Acar
  Elif rümeysa Acar @Elifrumeysa13
  06 Eylül 2019, Cuma 14:00

  Unutamamak*

  Bazı insanlarla ilişkimin bitmesi üzücü. Ama en üzücü olan onlarla anılarımın olması...Güzel şeyleri, güldüğümüzü, eğlendiğimizi, sevdiğimizi, hissettiklerimizi unutamamak çok acı verici. O anıların yerini yenileri alır belki ama o hisler unutamam, unutamıyorum... Ne yapacağımı bilemiyorum. Hayatımda artık yok, yoklar ama onlarla hissettiklerim ha... Devamını Gör
 • Elif rümeysa Acar
  Elif rümeysa Acar @Elifrumeysa13
  05 Eylül 2019, Perşembe 00:49

  Gittik'

  Bazen gitmen gerekir. Hiç bir şey demeden, kimseye haber vermeden... Sadece gitmen gerekir. Bazılarının senin değerini anlaması için belki ya da karşındaki daha fazla zarar görmesin diye.
  Ben çok kez gittim. Ama yorgun olduğum için, kırılmak canımı çok yaktığı için... Sadece gittim. Ama her gidişimin bir dönüşü vardı.

  Sen de gittin. Ama yo... Devamını Gör
 • Elif rümeysa Acar
  Elif rümeysa Acar @Elifrumeysa13
  02 Eylül 2019, Pazartesi 20:57
  Keşke tanımasaydım dediğim çok insan var aslında. Ama sen onlardan farklısın. Çünkü güvenimi en çok zedeleyen sendin. İnancımı kıran, beni darmadağın eden kişiydin sen. Ben senden sonra kimseyi sevmemeye, kimseye inanmamaya karar verdim. Çünkü... Bi daha böyle kırılmayı kaldıramam. Bir kişinin daha güvenimi boşa çıkarmasına dayanamam.

  Bunun içi... Devamını Gör
 • Elif rümeysa Acar
  Elif rümeysa Acar @Elifrumeysa13
  02 Eylül 2019, Pazartesi 17:02

  Değiştim

  Yakın çevremden şu sıralar hep şu cümleyi duyuyorum "Eskisi gibi değilsin, çok değiştin." evet değiştim. Eskisi gibi saf değilim mesela, önceliğim siz değilsiniz, eskisi gibi her derdinize kendi derdimmiş gibi koşmuyorum, ağladığınız zaman sizinle ağlamıyorum. Çünkü ağladığımda yanımda hiç biriniz olmuyor, derdim olduğunda kimse koşmuyo... Devamını Gör
Daha eski veri yok ↑