Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Aşk Acısı Nasıl Diner - Sözümoki
24 Ekim 2018, Çarşamba 11:15 · 528 Okunma

Aşk Acısı Nasıl DinerSevilen insandan ayrı kalmak... Sonsuz sanılan mutluluğun aniden bitmesi... Herkes için büyük ve zor bir süreçtir. Çünkü ayrılık her şeyden önce en yakın dostun kaybedilmesi anlamına gelir. Peki aşk acısı nasıl diner? Bu konuda herkesin farklı fikirleri ve önerileri var. Oysa ki hastalık değil hasta esastır mottosuyla hareket etmek gerekir. Ölümden sonraki en büyük travma olarak bilinen ayrılık, acının dindirilmesi konusunda önemli yardımlara ihtiyaç duyulan bir durumdur. Peki aşk yarası nasıl diner? Dinmez sanılan aşk acısı nasıl diner? İşte ilginç bir yolu...

Ayrıldığınız kişiyi unutmak için pek çok şey mevcut. Bunlardan en bilimsel olanı ise NLP Swish tekniği... Yani görsel canlandırma sayesinde unutmak istediğiniz kişinin rsimleri değiştiriliyor ve onu artık arzu edilmeyecek bir forma sokmaya dayanıyor. Trend teknikler arasında yer alan NLP tekniği gün geçtikçe hız kazanıyor.

Peki NLP Swish tekniği nasıl uygulanır? Öncelikle rahat ve konforlu bir alana geçin. Sakince oturun ve gözlerinizi kapatın. Unutmak istediğiniz kişiyi karşınızda canlandırmaya çalışın. Bunu yaparken görüntünün olabildiğince renkli ve hareketli olması için çaba gösterin. Ardından gözünüzde canlanan resmin sol alt köşesine kendi resminizi siyah beyaz olarak ekleyin. Bulunmak istediğiniz ruh hali neyse bu resim onun temsili olacak. Neşeli mi olmak istiyorsunuz yoksa özgür mü? Siz nasıl istiyorsanız küçük siyah beyaz resminiz öyle olmalı.
Ardından birinci resmi ikinci resme koşullayın.

Bilinçaltınıza kendine güven ya da umursamazlık dürtüsü aşılayın. Sol alttaki siyah beyaz resminizi büyütün ve unutmak istediğiniz kişinin resminin üstünü tamamen kaplamasını sağlayın. Sonrasında resminizin renklenmesi ve canlanması gerek. Tüm bunları görsel anlamda gerçekleştirmek için 1 saniyeniz var. Bunu başardıktan sonra gözlerinizi açın ve rahatlayın. Aynı işlemi 5 kez tekrar edin.


#ask #sevgi #hasret #özlem #duygular #duygusal #sevgili #eş #aile #bitenask #sevgibitmez #kitap #blog #blogger #özgürlük #siyah #beyaz #kalp #hisler #askacısı

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Kovid aşısı bulundu diyelim, aşıyı olur musun?