Giriş yap! Hesap oluştur!
Ara
Şifreni mi unuttun?
07 Şubat 2018, Çarşamba 18:21 · 147 Okunma
Bermuda Şeytan Üçgeni Sömürüsü! - Sözümoki

Bermuda Şeytan Üçgeni Sömürüsü!

Bu yazımda okyanusta bulunan bermudadan bahsetmeyeceğim. Tamamen Amerika kıtasının keşfi ile ortaya çıkan üçgenden bahsedeceğim. Peki tam olarak nedir bu şeytan üçgeni? Adından anlaşılacağı üzere tam bir şeytan işi. Amerika’nın keşfi ile yeni sömürgeler bulan Batı. Amerika’dan aldığı ham maddeyi Batı’ya getiriyor. İşçisi olan Afrika kıtası sakinlerine ham maddeyi ürüne dönüştürüyor daha sonra ortaya çıkardığı ürünü Afrika’ya satıyordu. Zekice plan olan burada Batı tam olarak ne yapıyordu? Savaşıyordu, eziyordu ve yok ediyordu. Günümüzde kendisini masum, saf ve temiz göstermeye çalışan Batı sakinleri, tarihlerini her zaman gizliyor. Bende olsam böyle bir tarihi gizlemeye çalışırım. Önce Afrika’yı sömürdüler daha sonra Amerika kıtasını. Daha da fazlası var. Amerika kıtasının gerçek sakinlerini acımadan öldürdüler, gözyaşlarının sebepleri oldular her zaman.

Kendisini düşünen bencil Batı, günümüzde melek gibi göstermeye çalışıyor kendini. Yemezler Batı yemezler. Var olduğundan günden itibaren savaştın, yıktın, kendinden başka her şeye acımasızca yaklaştın. Ortaya çıkardığın tüm sistemler dahi bencilliğinden ortaya çıktı ve sistemlerin bencillik üzerine kurulu olduğunu bugün herkes biliyor. İnsan haklarına uymaya çalıştın, her zaman ilk çiğneyen sen oldun. Bermuda şeytan üçgenini ortaya çıkaran şeytanca beynin her daim kendisini düşündü. Burada Batı’nın masum insanlarına bir şey demiyorum. Zamanında kendi özgürlükleri için isyanlar çıkaran ve bu yolda ölen insanlar her zaman hayran olduğum kişiler olmuştur. Sözlerim tamamen arka planda kalmaya çalışan Batı’ya.

Afrika kıtasını sömürüp daha sonra ürün satmak ve Afrika’yı tamamen aç bırakmak tam bir şeytan işi. Günümüzde de Afrika’da açlıktan ölen masum insanlar var. Biri altın mikrofonundan dua eder, diğeri altın sandalyesinden dua eder, bir diğeri altın klozetle tuvalet zevki sürerken halkın karşısına çıkıp utanmadan dua eder masum insanlara. Böyle davranan insanlar var dünyada. Sadece Amerika, Afrika ve Batı arasında olan Şeytan Üçgeni, günümüzde üçgenlikten çıkarak tüm dünyayı altına alan bir şeytanlığa dönüşmüştür. Vur,yık, öldür sonra utamadan onları düşündüğünü söyle. Böyle bir iki yüzlülük hiçbir yerde görülmedi. Sömürme üzerine kurulu olan bencil sistemleri, duyguları bile sömürmek için elinden geleni yapıyor.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
1 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;

Soru - Yanıt

Poly Poly
gerçekten polyanna gibi misin? ←sorusunu yanıtlayan : Poly Poly
Dicle COŞKUN
Şenay  Ordu
Mevlana şair yalnız. ←sorusunu yanıtlayan : Şenay Ordu
Yağmur Pkcn
Neden yazıyorsun? ←sorusunu yanıtlayan : Yağmur Pkcn
Gaye Erkan
Neden yazıyorsun? ←sorusunu yanıtlayan : Gaye Erkan
Karikatür (Günün Karikatürü)
Dinazor denilince ilk aklına gelen şey?
Sözümoki © 2018 - V.8