Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
13 Şubat 2018, Salı 00:26 · 138 Okunma
Bloggerlar bir araya gelse nasıl olur? - Sözümoki

Bloggerlar bir araya gelse nasıl olur?


Blog yazmaya başlamadan önce iyi bir blog okuyucusu oldum. Kalemi güçlü ve gerçekten değerli bilgi veren o kadar çok blog gördükten sonra, çoğu köşe yazarının emekliliğe ayrılma vaktinin geldiğini düşünüyorum.

Blog yazarlığı ülkemiz de gün geçtikçe artıyor. Blog yazarları da değişik platformlarda kendi kolonilerini ilan edip, adeta o platformla yetiniyor ve diğer blogların çoğunu takip edemiyor. Adeta her blogger, üyesi olduğu grupla sınırlanıyor ve içeriklerini daha geniş kitleye tanıtamıyor. Ayrıca değerli bir blogger ile irtibat kurmak kısmen zorlaşıyor.Bir bloğun en iyi takipçisinin başka bir blog yazarı olduğunu hepimiz biliyoruz. Ürettiğimiz içeriği diğer bloggerlara tanıtırken, sayılı bir grupla yetinmemeli ve daha geniş kitlelere ulaştırmalıyız ki; öncelikle tatmin olalım ardından makul seviyede gelir elde edelim. Şu an facebook, instagram, google+ gibi paylaşım platformlarında ki bildiğim grupların toplam sayısı 10 bin civarında. Sadece bloggerların yer aldığı 10 bin kişilik sosyal paylaşım platformu olsa, dilediğin kategorideki bloglara ulaşabilsen, dilediğin blogger ile doğrudan irtibata geçebilsen ve içeriklerine kolaylıkla ulaşılabilse çok güzel olmaz mı? Böylelikle hemen hemen her bloğun günlük giriş sayısının da artacağını düşünüyorum. Ayrıca bir süre sonra bu sosyal paylaşım platformunun birçok farklı kategoriden oluşan dijital dergiye dönüşeceğine de inanıyorum. Kullanıcılarının belli bir birikim sahibi olması ve kültürel anlamda saygınlığa erişmiş kişilerden oluşması da değerli bir platform olacağını gösteriyor.Bloggerlar Buluşuyor !


Ülkemizde ki bloggerların bir araya gelebilmesi ve sosyal paylaşımlarda bulunabilmesi için Blog World sitesini kurduk. Kullanımı son derece basit ve facebook gibi kişiselleştirilebiliyor. Kayıt işlemini tamamlayıp profil ayarlarında sitenize ve diğer sosyal ağlarınıza kolaylıkla link verebilirsiniz. Daha sonra içeriklerinizin tanıtımını yapıp diğer bloggerları takip edebilirsiniz. Bu platformu kullanıcı durumuna göre geliştirmeyi planlıyoruz. Ayrıca belirli zaman dilimlerinde, kullanıcıların oylarıyla en iyi içerik, en iyi blogger seçme etkinlikleri düzenlemeyi düşünüyoruz. Umarız yararı olur. İyi günlerde bloglayın.

Blog World Bloggerların buluştuğu sosyal paylaşım sitesine kaydolmak için; http://blogworld.com.tr.ht//welcome linkine tıklayın.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
Yazarın başka paylaşımı bulunmamaktadır.
Polisi mi daha çok seviyorsun Askeri mi? Neden?