Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Bol Bol Seks Yapan Çiftlerin 9 Alışkanlığı - Sözümoki
Dilan Orbay Altın Destekçi Altın Destekçi
17 Ağustos 2020, Pazartesi 13:01 · 3040 Okunma

Bol Bol Seks Yapan Çiftlerin 9 Alışkanlığı

Uzun süreli ilişkilerin acı gerçeği, monotonluğa düşme ihtimalinin olmasıdır. Uyumsuz libido, zayıf iletişim, yüksek stres seviyesi vs. tüm bunlar, hak edilen sağlıklı seks hayatını elde etmenize engelleyebilir. Yalnızca rutininizde değişikliklere gidererek sonuç elde edebilirsin.

Seks hayatınıza renk katacak, partnerinizle acilen edinmeniz gereken 9 alışkanlık var:

1.Sıklıkla flört ederler

İlişkide, seks hayatınızı sağlıklı tutabilmek adına yapılması gereken en önemli şey, cinsel enerjiyi sadece sekste canlı tutmamaktır; partneriniz seksi göründüğünde ona iltifat etmek, mutfakta karşılaştığınızda avuçlamak, soyunurken gördüğünüzde seksi bir bakış atmak gibi birçok örnek vardır. Çekiciliğini fark etmek, onun arzulandığını hissetmesini sağlayacak ve birbirinizi yatakta isteyeceksiniz.

2.İletişimleri çok kuvvetlidir

Sağlıklı bir ilişkinin anahtarı kesinlikle iletişimdir ( diğer alanlar ve yatak odası dahil). Duygusal sorunlar haricinde cinsel arzu ve isteklerini dillendirebilen çiftler, daha fazla sevişirler, çünkü karşısındakini memnun etmek için ne yapması gerektiğini bilirler.

3.İçerlenmezler

Partnerlerine içerlenmekten daha kötü bir şey yoktur ve bu seks hayatınızı etkiler. Çözüme kavuşturulmamış öfkeler ya da ilişkiye bastırılmış öfke var ise seks yavaşça bitecektir. En ufak şeyler için bile olsa konuşmaya zaman ayırmak, partnerinizle aranızdaki boşluğu kapatır ve ansızın yanınızda sevişmek için sabırsızlandığınız süper seksi bir insan görmeye başlarsınız.

4.Kesinlikle aktiftirler

Hayatlarını aktif yaşayan çiftler, sıklıkla seks yaparlar. Enerjiniz daha çok olduğundan, endorfin salınımı, sizi ve partnerinizi moda sokar.

5.Güzelce dinlenmiş olurlar

Yorgunluk genelde büyük nedenleri örtmek için kullanılan bir yalan olsa da iyi dinlenmiş olmanın seks hayatınızı iyileştirdiği mutlak gerçektir. Yoğun bir hayatta seksin ikinci plana atılması mümkündür. Uykudan feragat etmek çoğu zaman mümkün olmamakta.

6.Seks hayatınıza renk katın

Cinsel açıdan farklı durumlar yaratan çiftlerin sıklıkla sevişme olasılıkları daha yüksektir. Sıkıcı hale geldiği için değil cinsel hayatınızı farklılaştırmak için aktif efor sarf etmekten canınız yanmayacaktır. Arzularınız ve bedeniniz konusunda öğreneceğiniz yeni şeyler sizi çok şaşırtacak.

7.Mastürbasyon yaparlar

Partnerli seks hayatına heyecan katmak için yapılması gereken en iyi şey, solo sekse vakit ayırmaktır. Bedeniniz hakkında bir çok şey öğrenmenin yanı sıra kendi hazlarınızla sağlıklı bir ilişki kurmak, libidonuzu arttırmanın harika bir yoludur. Kendinizi seks moduna soktuğunuzda partnerinizle olan cinsel hayatınızda en iyi şekilde etkilenecektir.

8.Sekse zaman ayırırlar

Gün içerisinde seks için çok fazla zaman yokmuş gibi, bahane uydurmadan sekse zaman ayıran çiftlerin hayatları doğal olarak daha aktiftir. Romantik anlara vakit ayırmak seks hayatınızı çok fazla olumlu etkileyecektir. Programlamanız gerekmiyor. Yalnızca kanepeden ve televizyondan birkaç saat çalıp, samimi anlar yaşamaya ayırın…

9.Kontrolü kaybetmekten korkmazlar

Sıklıkla seks yapan çiftlerde gevşeme becerisi çok yaygındır. Hem siz hem de partneriniz seks konusunda açık fikirliyseniz, aynı zamanda kuralına göre oynamaktan haz etmiyorsanız, tutkulu bir seks hayatınızın olması çok basittir.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Yeter artık …………………………… yapmayın. Cümlesindeki boşluğu doldur?