Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Bu Tiyolarla Like Rekoru Kıracaksınız! - Sözümoki

Bu Tiyolarla Like Rekoru Kıracaksınız!

Güzel bir fotoğraf çektiniz, filtresini de ayarladınız, resim altına güzel bir metin de yazdınız ve paylaştınız. Ama beklediğiniz ilgiyi görmedi paylaşımınız ve yeterli beğeniyi alamadınız. Bir yerlerde bir yanlış mı yaptınız acaba? Dünyanın sonu değil elbet, size vereceğimiz önerilerle beğeni sayınızı kat be kat arttırabilir, takipçilerinizin favorisi olabilirsiniz.


1. Birinci kural, favori olmak istiyorsanız, öncelikle iyi bir sosyal medya takipçisi olmalısınız. Fotoğraflarınızı beğenen takipçilerinizi takip edip, sizde onların fotoğraflarını beğenin ki, iade beğeniler dolu dolu gelsin.

2. Paylaşımlarınızda konuyla ilgili hastag kullanın ki, paylaşımınız kitlelere ulaşmış olsun. Ama konuya uygun ve kısa hastagler seçin ki, kitlelere kolayca ulaşabilin. Örnek olarak; #tatil #kahve #yemek vs. gibi.

3. Paylaşımlarınızda zamanlama da en önemli etkenlerden biridir. Sabah çok çok erken saatlerde, ya da gece yarısından sonra paylaşım yaparsanız, o saatler de insanlar uykuda olacağından sizin paylaşımınızda gerekli ilgiyi görmeyecektir.

4. Fotoğraflarınızda yüksek görüntü kalitesi, aydınlık filtreler kullanımı, beğenilme oranını arttıracaktır.

5. Bir gün içerisinde birden fazla paylaşım yapmak tehlike yaratabilecek bir durumdur. Arka arkaya benzer fotoğraf paylaşmak, beğeni sayısını böler ve düşürür. En iyisi ve en güzelini paylaşmak en doğru hareket olacak ve bütün beğenileri toplayacaktır.

6. Fotoğrafınızın merkezine gösterdiğiniz önem kadar arka planı da önemseyin ve arka plan ayarı yapmayı ihmal etmeyin.

7. Fotoğraflarınızı çekerken doğallıktan yana olun. Gerçeklik kazandırır, yapaylık her zaman kaybettirir.


#galeri #blog #blogger #kitap #kitaplar #tumblr #tumblrgirl #tumblrboy #wattpad #sıradışı #farklı #ilginç #şaşırtıcı #sanat #tasarım #design #dizayn #sosyalmedya #paylaşım #like #beğeni #takip #takipçi #rekor #fotoğraf #photo #photografi

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Diğer galeriler;
Tişört de en sevdiğin renk?