Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
30 Ocak 2019, Çarşamba 00:29 · 190 Okunma
Çaresizlik Bazen kendini bir uçurumun kenarında hissedersi - Sözümoki

Çaresizlik

Bazen kendini bir uçurumun kenarında hissedersin o anda ne kalbin ne duyguların ne çevredeki insanlar senin için önemlidir..O anda kendini unutmuşsundur hatırlamaya çalışırsın fakat asla kendini bulamazsın o an ki tek çaren uçurumdan atlamak gibi görünür yanlış yaparsın ve atlarsın.
Halbuki unuttuğun en önemli şey her şeyin bir çaresi olduğudur o anda kaçmak istersin her şeyden herkesten sadece tek istediğin kurtulmak olur gözünün önünde olan mucizeleri göremezsin kalbine dokunan şeyleri hissedemezsin çünkü ruhun hep bir telaş halindedir..
Yaşamın her gün bize kattığı şeyler vardır bazıları acıtır bazıları tebessüm bıraktırır mucizeleri görmek gerekir her şeye rağmen.
Belki uzaklarda bir yerlerde çok acı çekiyorsun belki bir hastane koridorundasın belki caddedeki bir kaldırımda kendini kötü hissediyorsundur veya bitmiş gibi ama unutma her zaman bir şeyin çözümü vardır her zaman bir şeyler açığa kavuşur her zaman kapı açılır fakat sende o kapıyı açacak güç ve kendine inanç lazım kendine güven yoluna devam et her şey senin elinde kendini daima sev...

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
1 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
En sıkıcı bulduğun spor hangisi? Neden?