Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
12 Mayıs 2020, Salı 04:36 · 42 Okunma
CESARETİM YOK DİYENLERE NE MUTLU - Sözümoki

CESARETİM YOK DİYENLERE NE MUTLU

Hiçbir şey istemeyen ıstırap da çekmez. Bu düsttür ,yeni hayat görüşüm.Yarın için ne kadar beklenti içinde olunursa o kadar da ıstırap içinde yaşar insan. Rahat olmak gerek bir ot gibi de huzurlu. Basit yaşayacaksın büyük laflar, büyük beklentiler içinde olmayacaksın. Doğaya teslim olacaksın.

Doğanın seni iyileştirmesine izin ver, O seni üzmek istemez. tamamlamak içindir her olan.

Yenilmeyi bilmek erdemliliktir, yeni başlangıçlar için de ilk adımdır.Bir keki fırında yaktın malzemen varsa tekrar ve bu defa daha dikkatli yapabilirsin. Yenilgiler her mücadeleye girdiğimizde son bulur..

Asla kaybetmedim diyebilirsin, oysa kaybettiğimde kazandım demektir, savaşmak. Her defasında tekrar cenk sahasında kendi kendinle vuruşmaktır hayat.

Kaybettiğin hayata tekrar kavuşmak İçin tekrar kucaklamalı yeniden. Ben geldim diyerek hasretle kucaklamasını istemli Ondan

Mutluluk şarkısı peşinde koşanlar, mutluluk şarkısında hem hüznü dinleyecekler . Aradıklarını bilmeyenlerdir onlar, dönecekler elbet kaybolduğunu anlayınca . Annesini çağıran bir çocuk gibi seslenecek bulunmak isteyeceklerdir

Bul beni!

Bir isim ver yürekte çağır

Duyur sesini

Sesini duyarsam koşar gelirim

Uzatırsan elini, ellerinden tanıyacağım..

Biraz yabancılaşacaksın yalnız kaldıkça, biraz gökyüzüne bakmak için dinginlik gerekecek. Hatta yıldızlara gülümseyecek kadar yakın olmak için yokluğu tamamlayacaksın.

Yalnızlık sevginin yokluğu değil tamamlayıcısıdır.Sevgi bir alış veriş değil bir inanç eylemidir. inşa edilecek olana çağrıdır Sen seslendiğin kadarını duyarsın. Dinlenirken, başını yastığa koyup düşündükçe olan biteni ,bir şeylerin düzene girmek için harekete geçtiğini ruhunda hissedeceksin. Onunla sohbet edecek kadar özgür olduğunu ve yeni inşa düzenine yardım ettiğini göreceksin.

Dinliyormusun sende.?

Evdesin artık, Ruhunun en karanlık odalarına ışığı çek, Böyle bir aheng de alacağımız karşılık fazlasıyla olacaktır.

‘’Cesaretim yok’’ diyenlere ne mutlu

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
2020 haziran ayında mutlaka yapacağın 3 hedef?