Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Cinsel Hayatınızı Renklendirecek 8 Pozisyon - Sözümoki
Dilan Orbay Altın Destekçi Altın Destekçi
31 Ağustos 2020, Pazartesi 14:15 · 372 Okunma

Cinsel Hayatınızı Renklendirecek 8 Pozisyon

Yeni seks pozisyonları denerken korkmanıza gerek yok. Cinsel hayatınızı renklendirecek 9 seks pozisyonu…

1.Tek Bacaklı Leylek!
Yalnızca tek bacağınız havadayken vücudunu size daha fazla yaklaştırabilecek. Bu iki taraf içinde zevk verici olacaktır.

2.Öpüşen Balıklar!
Birbirinize bakarak ilişki yaşamak elbette mümkün. Zevk aldığını net belli eden yer partnerinizin yüzüdür. Bu pozisyonla hem onu görebilecek hem de istediğiniz zaman öpebileceksiniz, böylelikle zevkin doruklarına varacaksınız!

3.Yakın Temas
Partneriniz kucağındayken onun belini ayaklarınızla sıkıca kavrayın. Yakın temas duygusal anlamda tatmin olmanızı sağlayacak, anatomik olarak ise daha çok uyarılmanıza sebep olacak…

4.Köpek Pozisyonu
Bilinen en eski pozisyonlardan biridir. İlkel insanların birleşme pozisyonu bu şekildeydi. Kadın orgazmın komplike yapısından dolayı diğer pozisyonlar yaşantımıza girdi. Lakin bu pozisyon bize atalardan yadigar…

5.Misyoner pozisyonu
Bu pozisyonda kadınlar tam anlamıyla zirveye ulaşamamakta. Seks araştırmacısı Edward Eichel’ın CAT(Cotial Alignment Technique) yani Koital Hiza Tekneği şunu öneriyor: Partnerinizden birkaç santimetre yakınıza uzanmasını isteyin. Kasık kemiği size daha yakın olacağından, Klitoral açıdan çok fazla uyarılacaksınız.

6.Ters Kovboy!
Onun ayaklarını görecek şekilde bedeniniz yatağı dik olacak biçimde üzerinde olmalısınız. İsterseniz arkaya onun göğsüne doğru da kendinizi bırakabilirsiniz. Bu pozisyon, onun harika bir görüntü ile karşı karşıya kalmasını sağlayacak ve sizde yatağınıza yenilik getirmiş olacaksınız.

7.Altın Geçit!
Yatağa paralel uzanmışken bacaklarınızı onun omuzlarına koyarak, ensesinde ayaklarınızı birleştirin. Heyecanlı yolculuğa çıkmaya hazır olun!

8.Tek şerit!
İkinizin de aynı şekilde olduğu bir pozisyon. Ona sıkıcı sarılırken ayalarınızla da sarılmayı unutmayın.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Yeter artık …………………………… yapmayın. Cümlesindeki boşluğu doldur?