Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
DEDUBLÜMAN (BİR MÜZİK GRUBU) - Sözümoki
28 Mart 2020, Cumartesi 22:51 · 1171 Okunma

DEDUBLÜMAN (BİR MÜZİK GRUBU)


Aşağıda okuyacaklarınız REKLAM değildir.

Burada genelde hep duygusal içerikli yazılar yazılıyor, insanlar yüreklerinden gelenleri burada paylaşıyor. Bugün benim yüreğimden gelen başka bir paylaşacak şeyim var. Müzik paylaşacağım sizinle. Mütevazı bir genç grup tanıtacağım. Öyle ki bu grup müzik yapmıyor, müziği hissettiriyor. Kim bunlar diye sorarsınız?. Sorun tabii. 4 gencin bir araya gelerek sanatlarını sergiledikleri gerek kendi parçaları, gerekse Türk müziği içerisinde önem taşıyan parçaları yeniden hayata geçirmeleri vasıtası ile tanıştım kendileri ile. Şunu belirteyim şarkıyı sesleriyle değil, çaldıkları enstrümanlar ile söylüyorlar. Sesleri o kadar güzel olmasına rağmen enstrümanları konuşturuyorlar. Dinlerken kendinden geçmeyen kişiden şüphe duyarım (:

Ayrıca grubun ismi olan Dedublüman kelimesi de derin bir anlam içeriyor. Bu grup başka.

Gamzedeyim Deva Bulmam parçası şuan pek çok playlist içerisinde yukarı sıraya tırmanıyor. Ben yakın zamanda iyi yerlere geleceklerini düşünüyorum. Hak ediyorlar.

Reklam olarak bunları söylemiyorum. Bazı anlar vardır ve boşlukta hissedersiniz ve tesadüf eseri bir müzik denk gelir, sizi o boşluktan çeker alır, kendinizi müziğe eşlik ederken bulursunuz. O anları yaşadığım ve bu grup ile sanki çok önceden bir duygusal bağ kurmuşum gibi olduğu için yazıyorum bunları... Umarım çok daha iyi yerlere gelirler ve ben bu yazıya bakıp kocaman bir iç çekerim...

ŞARKI LİNKİNİ BURAYA BIRAKACAĞIM DİNLEYİN, GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BEKLİYORUM. KEYİFLİ DİNLEMELER.


1 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Kuantum teorisi hakkında ne düşünüyorsun?