Giriş yap! Hesap oluştur!
Ara
Şifreni mi unuttun?
13 Nisan 2018, Cuma 12:16 · 205 Okunma
Doğru Erkeği Bulmanın 5 Yolu! - Sözümoki

Doğru Erkeği Bulmanın 5 Yolu!

Birini sevmek kalbin kapılarını sonuna dek aralıyor. Bir de o kişi doğru insan ise, hayat bayram oluyor. Çünkü herkesin dileği aynı. Doğru kişiyle tanışıp bir ömür onunla yaşamak. Ama bunun için en zorlu yol, tanıştığınız insanlara objektif gözle bakabilmek. Peki nasıl? Doğru erkeği bulmanın yolları sandığınızdan daha basit... Sizler için derledim.

- Kendi hayatınızı düzenleyin. Öz eleştiri en etkili ilaçtır. Kendi eksiklerinizi ve hatalarınızı keşfetmeden hayatınızı değiştiremezsiniz. Sizi rahatsız eden şeyleri keşfedin ve değişim için harekete geçin. Hayatınızın akışında yanlış olan şeyler nedir? Doğru kişiyi bulduğunuzda siz de onun için doğru insan olmak istiyorsanız kendinizi tanımanız önemli.

- Ne istediğinizi netleştirin. Hayatınıza girecek olan insan da size bunu soracaktır. Dünyanın en muhteşem erkeği bile sizin kafanızın içindekileri çözemez. Siz hayattan neyi bekliyorsanız, bunu açıkça karşı tarafa yansıtmalısınız. Net olamadığınızı hissettiğinizde geçmiş ilişkilerinize göz atın. Tecrübelerinizdeki yanlışlar yolunuzu aydınlatır.

- Kendinizi ihmal etmeyin. Hayatınızın aşkıyla bir gün mutlaka karşılaşacaksınız. Dış görünüşünüze özen gösterin. Yalnızlık kendinizi salmanıza neden olmamalı. Ne dersek diyelim, hepimiz dış görünüşe oldukça önem veririz. Doğru insanla karşılaştığınızda yanıltıcı bir izlenim bırakmamalısınız.

- Doğru insanı doğru yerde arayın. Uzun ve ciddi bir ilişki istiyorsanız daha nitelikli mekanlarda vakit geçirmek şart. Bir gece kulübünde eğlenmek keyiflidir fakat gecenin geç saatlerinde alkolün etkisinde olan biriyle tanıştığınızda onun gerçek yüzünü tanımanız oldukça güçleşebilir. Nasıl biriyle bir ilişki yaşamak istiyorsanız, o kişinin gitmesi muhtemel mekanları tercih etmelisiniz.

- Karşınıza çıkan insanlara bir şans verin. Elbette ki herkese aynı duygu yoğunluğuyla yaklaşmanız imkansız ama tanıştığınız insanlar hakkında kötü bir fikre kapılmadan önce onların kendini açıklamalarına yetecek kadar zaman verin.

#özeleştiri #değişim #doğrukişi #doğruinsan #doğruyer #erkek #kadın #ilişkiler #yalnızlık #dışgörünüş #şansvermek

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
İlişkide kıskançlığın boyutu ne olmalı?
Sözümoki © 2019 - V.8
Destekçilerimiz →