Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Erkekler Evlenmeye Nasıl İkna Edilir - Sözümoki
15 Ekim 2018, Pazartesi 11:18 · 545 Okunma

Erkekler Evlenmeye Nasıl İkna Edilir

Her ilişkiye bir nihayete varılmak için başlanır. Birlikte mutlu olan insanlar bu mutluluğu evlilik kurumuyla taçlandırır. Fakat durum her zaman hayal edildiği gibi gitmez. Taraflardan biri diğerine göre evliliğe çok daha uzaktır. Peki o uzak olan taraf erkekse, nasıl ikna edilir? Evliliğin güzel yanlarını mı göstermek gerekir? Aslında oyunun kuralı oldukça basit. Zorlama olan hiçbir şey mutluluk getirmez. Bu yüzden yaşamı doğal akışına bırakmak önemlidir. Bir de ufak tüyolar...

- İşe kendinizi sevmekle başlayın. Çünkü yaşam boyu en çok kendinizle yaşayacaksınız. Birinin de sizinle yaşamayı ve yaşlanmayı istemesi için kendini seven biri olmanız değer taşır. Siz mutlu olmadıkça başkasını mutlu etmeniz de zorlaşır. Kendinizi doğru analiz edin ve sevmediğiniz yanlarınızı düzeltin. Pozitif enerji saçan insanlar özgüvenin anahtarı olduğu için herkesin yanında olmak istediği kişilerdir.

- İletişim kurmaya özen gösterin. Her ilişki iletişim dengesi üstünde oturur. Mutluluğun anahtarı ise hem pozitif hem de negatif olarak iletişim kurabilmektir. Onun sizle bir hayat geçirmesini istiyorsanız sağlıklı bir bağlantı kurmaya dikkat edin. Bu, uzun yıllar mutlu bir yaşama giden yolun ilk adımıdır.

- Naturel olun. Belki bütün reklamlar ne kadar şık ve güzel olmanız gerektiğini anlatıyor. Belki çevreniz de sizden tam olarak bunu istiyor. Fakat hayatı poz vererek geçirmek imkansız. Doğal olun ve karşınızdaki insanın sizin gerçek halinizi bilmesine izin verin. Evin içinde gerçek olan bir insanla yaşlanmak ilişkinin başına gelebilecek en güzel şeydir.
- İki taraflı bakın. Yanlış anlaşılmalar sırasında bunu başarmak epey zor. Fakat onun sizinle evlenebilmesi için sizinle gerçekten ilerleyebileceğini hissetmesi önemli. İlişkinize ve sorunlarınıza biraz da onun açısından bakın. Böylece ufkunuzun genişlediğini hissedeceksiniz.


#erkekler #kızlar #ask #sevgi #evlilik #mutluluk #huzur #aile #cocuk #evlilik #dügün #nişan #ikna #evlenmeteklifi #süpriz #evlilikteklifinasıledilir #evlenme

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
1 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Kovid-19 neden önlenemiyor, insanlar ne yapmalı?