Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
GECE YARISI YOLCULARI 5. BÖLÜM - Sözümoki
16 Aralık 2020, Çarşamba 02:15 · 54 Okunma

GECE YARISI YOLCULARI
5. BÖLÜM

GÖKHAN VE SU

Sabahın köründe ofisine güneş gibi doğan bu güzelliği izlemek, omuzlarının ve bir taraflarının kabarmasına engel olmasını engelleyemiyordu. Onu izlerken engelleyebildiği tek şey dudaklarına yerleşecek küstah gülüşleri oluyordu...
Bütün geceyi ofisindeki ikili deri koltukta geçiren Gökhan, kalktığında sırt ağrılarını geçirmek için sağa sola esnerken, kapısını tıklatan sekreterinin uzun bacaklarını hafif okşamak niyetindeydi. Yalnız arkasında beliren güzellik, daha çok ilgisini çekince, sekreterine iki kahve getirmesini söyleyip, göndermişti.
~~~
Bir sigara daha yakmıştı. Güzel, uzun, siyah ojeli parmaklarıyla ne de güzel tutuyordu sigarayı... Dolgun, kırmızı dudaklarına götürüp, derin bir nefes çektiğinde, içinde bir kıpırtı hissetti. Derin bir nefes o da çekti. Soluksuz bırakıyordu onu, soluksuz izlenecek bir film gibiydi. Sigara içişini bir ömür izleyebilir, bütün yolculuklarını ona yapabilirdi.

İzmariti küllüğe bastırdı, iyice söndürdü. Kafasını kaldırıp, gülümsedi. "Kahve için teşekkürler." dedi yumuşacık ses tonuyla. Bitiyordu. "Önemli değil." diyebildi. Sesi o kadar alçak tonda çıkmıştı ki kendisi bile zor duymuştu. Oysa genç kadın hareketli dudaklarını okumuş olacak ki, dudaklarını yaya yaya gülümsedi tekrardan. İçi ısındı günün sabahında. Oturduğu koltuktan kalkıp, dudaklarına yapışmak istedi...
Tabi ki de böyle bir şey yapamazdı. Düşünceleri sildi kafasından. Çünkü bu güzellik, en yakın arkadaşının kızıydı.
Bu genç kadın, Gökhan'ı resmen baştan çıkarıyordu. Kırk dört yaşındaki benliği onunla en genç dönemlerine inmişti. Bildiği tek şey birgün bu güzel kadınla birlikte olacağıydı. İstediği her kadınla sevişmişti, hem de doya doya. Dudaklarından içmişti, en tenha yerlerinde terlemişti. İçi dolup taşarken, şu anda bazı duygularına engel olmalıydı. Çünkü kızın babası ile aynı şirkette, iki ortaktılar. Son beş yıldır tanışsalar da, kızını ilk defa görmüştü. Üniversiteyi yurtdışında okuyan bu güzellik artık ülkesine dönmüştü. İyi ki de dönmüştü. Masmavi gözleri ile aklını başından almıştı. Böyle bir heyecana uzun zamandır ihtiyacı vardı. Bu genç kadın adının hakkını gerçekten veriyordu.
Umursamamaya çalışıyordu ama yapamıyordu. Ona bakmaktan kendini alıkoyamıyordu. Arkadaşının toplantısı bitene kadar onunla kalacaktı ve o, bu genç kadınla tanıştığı için çok mutluydu...
Geleli yarım saat olmuştu ve ikinci sigarasını yakmıştı. Bu lanet sigara genç yaşında onun güzelliğinden çok şey alıp götürebilirdi. Ama o, genç kadın sigarasından her derin nefes aldığında, içindeki kıpırtıları durdurmak için uğraşıyordu. Çok fazla kadınla birlikte olmuştu ama ilk defa birinin sigara içişinden tahrik oluyordu.
Son model telefonu çalmıştı sonunda, babası kendi ofisine çağırıyordu. Ayağa kalkıp, elini uzattı. "Tanıştığıma memnun oldum Gökhan Bey." dedi. Gökhan'ın ayağa kalkmasını engelleyen bir şey vardı. O yüzden oturduğu yerden sıktı genç kadının elini ve bırakması bir kaç saniye sürdü. Ayılıp, elini çekti ve kadın kapıdan çıkar çıkmaz hemen tuvalete koştu.
Rahatlamıştı. Daha da rahatlamalıydı. Tuvaletten çıktıktan sonra ofisine döndü. Koridorda, önündeki büyük çıkıntıyla hızlı adımlar atarken onu kimsenin görmemiş olmasını umuyordu. Telefonunu eline aldı ve Ceren adındaki genç ve güzel sevgilisini aradı. Kadının evde olduğunu ve onu bekleyeceğini duyunca sevindi. Şirketten çıktı. Arabasını hızlı kullanıyordu çünkü sevgilisi onu bekliyordu.

Yaklaşık on beş dakikalık bir yolculuktan sonra, genç kadının evine varmıştı. Kadın onu seksi, mor bir gecelikle karşıladı. 30'una geçen ay başmıştı. Aralarında 14 yaş fark vardı. Ama ne kadının, ne de adamın umrunda değildi. Hatta umurlarında olmayan daha önemli bir şey vardı. Bu da Gökhan'ın evli olmasıydı.
Daha kapıda öpüşmeye başlayan çift, yatağa kendini zor attı. Gökhan'ın sert ve kaslı vücudu, Ceren'in yumuşak ve beyaz teninde gidip geliyordu. Yatak başı sürekli duvara vururken, gramafondaki taş plakta, çok eski Fransızca bir şarkı çalıyordu...

Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Bir saatliğine süpermen oldun, o bir saatte neler yaparsın?