Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Hayatının Erkeğini Nasıl Tanırsın - Sözümoki
06 Ekim 2018, Cumartesi 12:03 · 516 Okunma

Hayatının Erkeğini Nasıl Tanırsın

İlişkiye başlamak mıdır önemli olan yoksa sürdürmek mi? Yola çıkmak varsa, yola devam etmek de önemlidir. Yine de çıkılan yolun doğru rota olduğunu anlamak kıymetlidir. Peki hayatının erkeğini nasıl tanırsın? Gülüşü, giyimi, tavırları ya da ilginç özellikleri hoşuna gidiyor olabilir. Fakat bir dakika... Gerçekler hayallerden çok daha önemlidir. Çünkü hayaller uçup gittiğinde geriye gerçeklerin ağırlığı kalır. Bu ağırlık altında ezilmemek için onun doğru adam olup olmadığını anlamalısın. Peki nasıl? İşte fikir edinmenin yolları...

- İyi haberler aldığında ne yapıyor? Önce arkadaşlarıyla mı paylaşıyor, yoksa seninle mi? Özellikle de hanım arkadaşlarına, patronuna, hocasına ve benzer kişilere aktardığı zaman sıra en son sana geliyorsa bu pek hayırlı bir alamet değil. Listede giderek aşağılara ilerlemen bir süre sonra kaybolmana neden olabilir. Hayatının erkeği olan kişi tüm mutluluklarını seninle paylaşmaya odaklıdır.

- Özel günlere değer veriyor mu? Unutkanlıklar herkes için geçerli. Fakat unutsa bile telafi etmeye çalışıyor mu? Belki de doğum günlerini giderek daha fazla yalnız geçirmeye başladın. Yıl dönümleriniz için de aynı durum mu geçerli? Toplantıların bu denli sıklaşması, koşturmacasının olması ve daha pek çok mazeret sıralanabilir. Önemli olan telafisini etkili biçimde gerçekleştirmesidir.


- Eski sevgilisinin adı çok sık mı geçiyor? Üzülmeni istemeyiz fakat erkekler eski sevgililerini sıkça andığı zaman bu olumlu bir işaret değildir. Şayet bir boşluktaysa ve bu boşluğu seninle doldurma niyetindeyse her şeyin başındayken yolunu belirlemelisin. Onunla açıkça konuşmak en doğrusu olacaktır.

- Bakış açılarınız gece ve gündüz gibi mi? Sen gezmek isterken o ev kuşu olmak mı istiyor? Herkesin hayattan beklentileri farklıdır. Oturup konuşmanıza rağmen olmuyorsa gelecekteki yaşamınızın selameti için yolları ayırmak mantıklı olabilir.


#ilişki #aşk #hayat #erkekarkadas #manita #sevgili #duygu #mutluluk #huzur #erkekleritanıma #anlama #eskisevgili

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
1 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Kovid-19 neden önlenemiyor, insanlar ne yapmalı?