Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Selime Nikbin Platin Destekçi
22 Temmuz 2019, Pazartesi 01:04 · 156 Okunma
İNTİHAR 2ci sonuncu yazı. Annesi ele hey yalvarıyor - Sözümoki

İNTİHAR

2-ci sonuncu yazı.

Annesi ele hey yalvarıyor,Janna ise sanki hiçbir şey görmüyor hiçbir şey duymuyurdu. Sanki bu dünyaya kör ve kar gelmişti. Janna bir kaç müddet böyle lal dinmez dayandı. Bes bu ne idi, dili niye lal olmuştu, kendini sanki bir fırtınada boğulduğunu hiss ediyordu. Kalbinden geçenleri tez zamanda annesine anlatmak istedi ve ilave etti :
---Anne ,kaldımı, acaba insan sevgisi bu dünyada?
O edebsiz, yaramaz, cahil sokak uşakları
benim Modelyan ' imi dövdüler ,onlar nasıl kıydılar ona? - o zaten hasta, zaten onun canı acıtırtı. Onu o kadar dövdüler ki bayilib yere yıkılana kadar. Hatta yıkılmış bir halde yine tepiklediler o ki var. O cahil vehşilerin bacakları kırılsın ele. Onlar tekce Onu yok, benim de hayla dünyaya gelmemiş yavrumun da katilleri oluyurlar. Onlar ,ömrümü, hayatımı çaldılar. O yüzden yaşamam onsuz .En yıkıcı, en öldürücü yara haksızlık yarasıdır. Kelimelerin
kifayetsiz kaldığı ye
rdeyim anne gideceğim onun yanına
---Sen onun yanına yok, düz cehennemin ortasına gideçeksin ve orda sonsuza gibi cayır cayır yanacaksın; dedi annesi.
--Anne ,bes bu dünyada onsuz yaşasam öyle yanib kül olacağım
onun hasreti beni eritip sakak birisi olacağım. O yüzden bırakın gidim anne. Babamdan bir ricam var. Ona dersin ki beni Modelyani'nin kabri yanında defn etsin.
Millet, camaat iki yerde yıkılıp kalmış kadının başına toplanmisdilar. Biri kendini 7 kattan aşağı atan Jaana,digeri ise kızının ölümünün şahidi olmuş biçare, zavallı annesi idi.
son

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
3 kişi beğendi ·
 • selime nikbin
  selime nikbin Platin Destekçi Lakin babası onun vesiyetini de yerine yetinmiyor. Kızını mahsus uzaktan bir yerde defn edir. Düz 10 seneden sonra yeniden Jaana 'nın kabrini açıyorlar ve Modelyani 'nin kabrinin yanında toprağa tapşırırlar.Defn edirler.
  22 Temmuz 2019, Pazartesi 01:13
 • selime nikbin
  selime nikbin Platin Destekçi benim en çok sevdiğim ressamlardan biri olmuş AMADEO MODELYANİ cemi 35 yaşında hayatını kaybetti. Sağlığında hastalığının tedavisi için düz emeli para bula bilmeyen bu ressamın resmi ,öldüğünden sonra düz 157 ( yüz elli yedi )
  bilyon dolara satılıyor.
  22 Temmuz 2019, Pazartesi 01:20
 • selime nikbin
  selime nikbin Platin Destekçi Meşhur ressamlardan birisi olan Pavlo Picasso ona bir kaç defalarca paralar veriyor.
  22 Temmuz 2019, Pazartesi 01:23
 • selime nikbin
  selime nikbin Platin Destekçi Sagliginda "hamile kadın "resmine göre iyice paralar verilmişti ona. lakin uşaklar onu döverek öldurmeseydi çok şeylere imza atacaktı. Mutlu anları başlayacak ti da
  malesef. ..Hamile kadın resmindeki kadın ele Jannasi idi. Onun resmini çekmişti.
  22 Temmuz 2019, Pazartesi 01:30
Yazarın diğer paylaşımları;
Amerika, "Çin Tiktok'un bir kısmını bize satmazsa erişime kapatacağız" diyor. Yorumun nedir?