Giriş yap! Hesap oluştur!
Ara
Şifreni mi unuttun?
14 Nisan 2018, Cumartesi 20:57 · 218 Okunma
Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler? (Kesin Bilgi) - Sözümoki

Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler? (Kesin Bilgi)

Söz konusu kadınlar olunca, erkekler çoğu zaman konuyu karmaşık bulur. Kadınlar neler bekler? Akıllarından tam olarak ne geçer? Aslında beklentileri düşünüldüğü kadar fazla ya da zor değil. Sadece birkaç çiçek, huzurlu bir yaşam, doğru iletişim ve güvenle mutlu olmak mümkün. Bunları harmanlama becerisi ise ayrı bir pencereden bakmayı gerektiriyor. Kadınlar erkeklerden ne bekler? Gelin birlikte inceleyelim.

- Saygı... Sadece kadınlar mı? Doğadaki bütün canlılar bunu bekler. Fakat kadınlar için bu durum daha da hassas. Bir şey anlattıkları zaman onları dinlemenizi ve saygıyla öneride bulunmanızı beklerler. Konu iş hayatından hobilere, arkadaş çevresinden gelecek hayallerine kadar pek çok duruma dayanabilir. Bu geniş yelpazede kadınlar erkeklerin onlara saygı duymasını ve bunu açıkça belli etmesini ister.

- Güven... Bir ilişkinin temelinde daima güven yatar. Daha doğrusu ilişkinin temelinde olması gereken budur. Erkek kadında ne denli güven arıyorsa, kadın da erkekte güvene o kadar ihtiyaç duyar. Güven sadece karşı cinse duyulan sadakat değildir. Kadının kendine olan güvenini zedelemeyen bir erkek her zaman sağlıklı bir ilişkinin parçası olacaktır.

- Sürprizler... İnsan heyecanlanmayı seven bir varlık. Beklenmedik hediyeler ise kadınları biraz daha fazla sevindirir. Şımartılmak her kadının hoşuna gider. Bunun için pahalı sürprizlere de gerek yok. Aynaya yapıştırılan küçük bir not ya da yastığın altına bırakılan minik bir hediye herkesin neşesini yükseltir.

- İletişim becerisi... Kadınlar konuşmayı sever. Her konuda açık olmak ve sıkıntı varsa bunu tartışmak isterler. Sadece negatif durumlarda değil güzel anlarda da konuşmak onlar için elzemdir. İki tarafın da sağlıklı bir iletişim kurma becerisine sahip olması kadın için yeterlidir.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
Hikaye (Günün Hikayesi)
Anıtkabir ziyareti yaptın mı, neler hissettin?
Sözümoki © 2019 - V.8
Destekçilerimiz →