Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
04 Şubat 2018, Pazar 22:37 · 891 Okunma
Kadınlar Neden Aldatır! - Sözümoki

Kadınlar Neden Aldatır!

Kadınlar duygusal, erkekler fiziksel nedenlerle partnerlerini aldatıyorlardı, bunu biliyorduk ancak yapılan son araştırmalardan sonra bunun çoğu zaman geçerli olmadığı ortaya çıktı. Kadınlar üzerinde yapılan bir araştırma sonucu “Neden aldattım” sorusuna kadınların verdiği cevaplar sizleri hayrete düşürecek. Bir not; tüm dünyadan kadınlar bu araştırmaya dahil edilmiş.

Dünyadaki kadınlar, erkekleri neden aldatıyor, işte nedenlerin başlıcaları:

İlişkimizde tutku yoktu
Nişanlımla güzel bir ilişkimiz vardı ama konu ne zaman evliliğe gelse nişanlım konuyu değiştiriyordu, bir zaman sonra iş yerinde çekici bulduğum bir arkadaşımla iş için gittiğimiz bir yerde birlikte olduk ve döndüğümde nişanlımdan ayrıldım, daha sonra birlikte olduğum iş arkadaşımla evlendik ve şuan çok mutluyum.

Ayrılmanın eşiğindeydik
Sevgilimle uzun süredir birlikteydik ama artık çoğu zaman benim yerime köpeği ile ilgileniyor sürekli onunla dışarı çıkıyordu, kendisinden 1 ay süre istedim ve bu süre içerisinde karşıma başka biri çıktı, bu kişiyle sevgilimi aldattım ama bunu ona hiç söylemedim, incinmesini istemedim.

Uzaktaydım görüşemiyorduk
Okul için başka bir şehire gitmiştim, sevgilimi çok seviyordum ama okulda bir arkadaşımla hafif flört etmeye başladık derken biraz daha ileri gittik ve birlikte olmaya başladık. Okul bitince sevgilimin yanına döndüm çünkü eşimi seviyordum ama okul arkadaşımla da birlikte olmuştuk, daha sonra arkadaşımla gene görüştük ama anladım ki sevgilimi seviyordum ve onunla olmalıydım. Kendimi suçlu hissettim ama sevgilime bunu hiç söylemedim, okul biteli 3 yıl oldu sevgilimle hâlâ birlikteyiz.

Eski aşkıma geri döndüm
Eski sevgilim, benimle iletişime geçmişti, ben yeni bir ilişkideydim ve yeni sevgilim ile kavga ettiğimiz bir zamana denk geldi. Önce masumane sohbet tarzında konuşuyorduk ama eski aşkım alevlendi ve zaman içerisinde ilerledi. Yeni sevgilim, eski sevgilim ile görüştüğümü de öğrendi. Anladım ki iki erkek idare etmek mantıksız.

Daha iyisini buldum
Bir sevgilim vardı ve beni sürekli eleştiriyor, negatif yönlerimi konuşup duruyordu, bir zaman sonra katıldığım bir etkinlikte sevgilim tam tersi bir ile tanıştım, yapıcı ve pozitif konuşuyordu, beni eleştirmek yerine olduğum gibi görüyordu. Onunla ilişkimiz oldu ve eski sevgilimden ayrıldım, bu yeni tanıştığım adam ile 3 yıl sevgili olduktan sonra evlendim.

Eksik birşeyler vardı aramızda
30 yaşlarında bir bayanım ve denize kıyısı olan bir şehirde büyüdüm, sevgilim ise tam tersi şehir çocuğuydu, bir yaz tatilinde tanışmıştık ve ilişkimiz boyunca yaşam şeklimiz sıkıntı oluyordu ve hep o kazanıyordu, bir gün arkadaşlarımla bir tekne gezisine gittik ve kaptan çok sıcak kanlı benim gibi deniz aşığıydı, onunla birlikte takıldık ama bunu sevgilime hiç söylemedim, bir müddet sonrada ayrıldık zaten. Kesinlikle denizi seven biri ile birlikte olmam gerektiğini çok iyi anladım, kafalar uyuşmalı.

Değiştirebileceğimi düşünüyordum, yanılmışım
Sevgilim çok sıcak kanlı ve çapkın biriydi, onu her zaman başka kızlarla sohbet ederken görürdüm o ise arkadaşım diyerek geçiştirirdi, birgün arkadaşımdan onu başkasıyla birlikte gördüğüne dair telefon aldım ve sinirlendim, dışarı çıktık, tanıştığım çok yakışıklı bir adamın evine gittim bunu hak ettiğini düşünüyordum, bütün olan biteni ona anlattım yüzü mosmor oldu ve sonrada ondan ayrıldım.

Sevgilim berbat öpüşüyordu
Aslında sevgilimi seviyordum ama iş öpüşmeye geldiğinde beni bir iğreti alıyordu çünkü berbat öpüşüyordu, sonra birgün okulda arkadaşlarla öpüşme oyunu yaptık ve öpüştüğüm erkeklerin hepsi sevgilimden 10 kat daha iyi öpüşüyordu, sevgilim ile olamayacağımı o anda anladım, fiziksel olay çok önemli bunu anlamış oldum. Sonrada ondan ayrıldım.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
Polisi mi daha çok seviyorsun Askeri mi? Neden?