Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Karşılaşma 27 EKİM 2010 Belki bundan yıllar önce görmüştü - Sözümoki
27 Ekim 2020, Salı 21:07 · 42 Okunma

Karşılaşma

27 EKİM 2010
Belki bundan yıllar önce görmüştük birbirimizi , gözlerimizin içine bakıp gülümsemiştik. Benim gözlerim yavaşça kalp şeklindeki dudaklarına inmiş ve bakakalmıştım çünkü sen çok güzeldin. Bu dünya da olmaması gereken bir güzelliğe sahiptin. İşte o 1 saatlik bakışıp tebessümlerimizde bunu düşünmüştüm... Sonra bir daha seni görmedim , adını da bilmediğim için kimseye de soramadım belki de utandım çünkü sen bana yasak elmaydın. Elmadan bir ısırık aldığımda senin cennetinden düşecektim ve çirkin varlıklarla olacaktım bunu kabullenemezdim.
Şimdi diye bilirsin neden ilk karşılaşmamızı anlattın. Güzellik Meleğim çünkü bugün seni tekrar gördüm. Hatta bu sefer seninle konuşabildim , birbirimizin adını öğrendik , numaraları kaydettik. Fakat üzüldüğüm bir konu var bana çok boş baktın,
o eski gülümsemen yoktu çehrende. Yine de yarın seninle tekrardan buluşacağız ve ben seni çizdiğim resimleri getirip sana vereceğim sonra da seni çok sevdiğimi söyleyeceğim.
10 yıl boyunca senden başkasını düşünmediğimi sevmediğimi sadece senin hayalinle ve çizdiğim resimlerinle yaşadığımı söyleyip kalp şeklindeki dudaklarına öpücük konduracağım. Yasak elma artık umrumda değil çünkü beni kanatlarınla tutacağını biliyorum.

27 EKİM 2020
Meleğim birlikteliğimizden tam olarak 10 yıl geçti. Sana o gün açıldığımda ilk kahkaha atmış sonra ağlayarak resimlere bakıp ayağa kalkarak bana yaklaşmış ve dudaklarıma yapışmıştın. Ben şaşkınlıkla donakalmışken senin yanağıma tokat atmanla uykudan uyanmıştım. Bana seni unuttuğumu düşündüğünü söylemiştin. Gülerek asla seni unutamayacağımı söylediğimde bana seni seviyorum diyerek birlikteliğimizi başlatmıştın. Birkaç hafta sonra evine davet ettiğinde küçük bir çocuk görmüş ve şaşırmıştım. Çocuğu kucağına çekip bak baban geldi dediğinde sana bakmıştım şaşırarak. Çocuğun koşarak kucağıma gelip ismimi söyleyerek baba demesiyle gülümsemiştim. O gün hiçbir şey sormadan çocukla oynayıp geç olunca gitmiştim. Gece gelen mesajın tüm merakımı gidermiş ve sana tekrardan aşık olmuştum. Beni uzun zaman aradığını ancak bulamayınca benden başka kimseyi sevemeyeceğini de bildiğin için evlat edinmiş ve sürekli oğlumuza beni anlatmıştın. Şimdi oğlumuz 15 yaşında kocaman adam oldu Güzelliğim. Zaten çocuk durumundan sonra 2. hafta sana evlenme teklifi etmiş sen de kabul etmiştin. Tekliften 1 hafta sonra da arkadaşlarımızla olan bir kutlamayla evlenmiştik. Evliliğimizin ikinci yılında da ikiz kız kardeş evlat edinip ailemizi büyütmüştük. Şu an ilk buluşmamızın üstünden 20 yıl geçti ve ben sana hala deli gibi aşığım beni hep kanatlarınla koru sevgilim çünkü yasak elma ikimizi de etkisi altına aldı.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
1 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Aralık 2020 de okuyacağın kitabın adı ne?