Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Kirpiklerinden Öptüğüm Adamın İhaneti - Sözümoki

Kirpiklerinden Öptüğüm Adamın İhaneti


Ben seni o kadar çok sevdim ki, hep benim ol istedim, yarim ol, hep benim ol, tek bana ait ol istedim. Solumda ve yanımda daima sen ol istedim. Ama sen yar değil kocaman yara oldun solumda. O yarayı her gece seni düşünüp kanatırım, kabuk bağlatmam, izin kalmaz, kanatırım. Her gece ağlar yana yana kanarım yanarım sana. Sen uyurken bu yara nasıl geçecek Allah’ım, diye düşünürüm. Sen’se kirpiklerini saydığım adam gözlerini kapatıp, başkasını düşleyip uyursun. Sen onu ben seni düşünürüm. Sen ona kanarsın, bense kanadığın için yanarım. Olur olmaz yerde aklıma gelirsin aklımdan çıkamazsın, çıkartmak isterim çıkartamam, saçlarımı yolup bitsin bu acı derim, bitmez. Keşke sevse derim, sevmez. Keşke dönse derim, dönmez. Beklerim gelmez, özlerim özlemez, uzaktan öylece bakarım, yanımdan yabancı gibi geçersin. Ama kokundan tanırım seni, kokunu unuttum deyip nerde olsa tanırım ve yine yanarım. Senin bunlardan haberin olmaz, ben yine ağlarım. Pişman olurum biçaresi olmaz, çare ararım derman bulunmaz, dön derim dönmez, gitme derim gider, hemde gözümün içine bakıp da gider.

Hiç giden olmadım olamadım, seni masumca annem gibi sevdim, bu yüzden gidemedim. Gitmek istemedim mi? Çok istedim ama yapamadım, isteğim sevgime ağır basmadı, her zaman sevgim kazandı. Ama aslında kaybetmiş, kandırılmış, sevgi ihanete uğramış, yalanlara karışmış, masum sevgi kirletilmiş, oysa bu savaşta kazanan sevgi olmalıydı ama olmadı.

Terk edilen biz mi olmalıyız hep? Gidenler gittiği yerde mutlular mı da gidiyorlar? Seven nasıl gider? Gidemez. Ben hep seni beklerim sen dönecek gibi, mesaj atacak gibi beklerim gelmezsin. Eğer bir gün dönersen, geldiğin gün ben gideceğim evet gideceğim senden. Hala bazı şeyleri içimde biriktireceğim gelecekmişsin gibi ama nefretimi kusmak için bekleyeceğim ihanetini gözler önüne sunmak için bekleyeceğim ve geldiğin gün gideceğim. Rüyanda beni görmen dileğiyle kirpiklerinden öptüğüm iyi geceler…Beni kalbinden çıkarma..

#ihanet #duygusal #özlem #hasret #ask #sevgi #bitti #blog #blogger #sozumoki #yazar

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Diğer hikayeler;
Savaş denilince ilk aklına gelen hangi savaş?
Sözümoki © 2019 - V.8   Giriş   Kayıt   Üye Kitapları   Üyelik Sözleşmesi   Gizlilik ve Güvenlik   Satış Sözleşmesi   Teslimat Koşulları   Çerez Politikası   Garanti, İade Koşulları   İletişim   Mağaza   Destekçilerimiz →