Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
KİŞİLİK TESTİ (KALEM SİLGİ DEFTER) - Sözümoki
07 Aralık 2019, Cumartesi 21:31 · 406 Okunma

KİŞİLİK TESTİ (KALEM - SİLGİ - DEFTER)Şimdi bu yazıyı okuyan güzel insan... kendimin bizzat üzerinde çalıştığım psikoloji testlerim var. Sosyal medya hesabımdan test ettim çalışıyor... Sizde de denemek istedim... Adım adım gideceğiz o yüzden bir yeri atlamanızı istemem.... Bir alt paragrafta ki soracağım soruya hayalci olmadan tamamen içinden geçenle cevapla olur mu?

Kalem, Silgi, Defter üçlüsünden birisi olsaydın bu hangisi olurdu?

Şimdi üç şıktan bir tanesini seçtiniz. Bakalım seçtiğiniz her neyse sizle, karakterinizle, ruh yapınızla uyuşuyor mu? Çok yordum sizi de ama yine alt paragrafta olacağım (:

KALEM DİYENLER İÇİN: Atılgan ve lider kişilerdir, insanlar üzerinde etki kurup iz bırakmayı severler. Lider karakterli insanlardır. Başkalarının sözünden çok kendi doğrularına inanmayı yeğlerler. Başlarına buyuruk hafif de egolu insanlardır... Dışarıdan bakıldığında ciddi ve sert ancak içlerinde ise renkli bir dünya bulunmaktadır.

SİLGİ DİYENLER İÇİN: Yardım sever, iyi niyetli kişilerden oluşur. Silgiler korkmazlar biraz da tahammülsüzlerdir. Gerektiğinde kim olursa olsun hayatlarından çıkartabilir bir başka deyişle de silebilirler. Bir o kadar da fedakar ve iyileştirici insanlardır. Kendilerinden çok çevresine yararı dokunan kimselerdir. Paylaşımcı insanlardır, dinlemeyi de severler.

DEFTER DİYENLER İÇİN: İçine kapanık ve her şeyi saklayan kişilerdir. Küçük nesnelere dahi anlam yükleyip onları hayatlarından çıkartmakta dahi zorluk çekerler. Hayalci insanlardır. Kendi dünyaları vardır ve bu dünya'da yaşarlar. Kapalı kutudurlar ve aynı zamanda pek konuşkan olmadıklarından dost canlısı değillerdir, herkesle ahbaplık edemezler... Duygusal yönleri daha baskındır....

"Kendi gözlemlerim doğrultusunda oluşturduğum testtir. Sonuçların doğruluğunu anlamam için yorum kısmında belirtirseniz bana da faydanız dokunur. Yeni testlerim de hazır sadece paylaşılmayı bekliyor. Beğeni sayısına göre birkaç gün içerisinde onu da paylaşırım... Sevgiyle kalın.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
1 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Kovid aşısı bulundu diyelim, aşıyı olur musun?