Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Kocanızı Baştan Çıkarmanın Yolları - Sözümoki
Dilan Orbay Altın Destekçi Altın Destekçi
19 Ağustos 2020, Çarşamba 14:57 · 992 Okunma

Kocanızı Baştan Çıkarmanın Yolları

Birbirlerini görmeye alışmış iki kişinin, uzun süredir birbirini tanıyan iki tenin seks hayatının bitmiş olacağına inanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kendinize güvenip biraz da hayal gücünü kullanarak, birbirinizi baştan çıkaracağınız eğlenceli saatler sizi bekliyor demektir.

Önemli olan unsur, sadece kocanızın değil sizin de baştan çıkmanız. Kurmalı oyuncak gibi sadece onun isteklerini yerine getirmeye başlarsınız ve bu durum hiçte iyi sonuçlanmaz.

1. Kısık ışık mükemmeldir

Defoları örtmekte en önemli unsur kısık ışıktır. Hem görmek istemediklerinizi saklar hem de göstermek istemediklerinizi saklar. Hayal gücünüzü de çalıştırır.

2. Gözlerini bağlayın

Baştan çıkarmak için sadece görsel uyarıcılar kullanılmaz. Hayal gücü her şeydir. Gözler bağlandıktan sonra ona birkaç sorular sorun, ”Üzerimde ne var?”, “Ne renk?”, Dokusu nasıl?” tarzında. Aynı zamanda onun hayal gücünü test etmenizi de sağlar.

3. Dokunun

Dokunuşlar hayal gücünü harekete geçiren ilk tamamlayıcıdır. Tırnağınızı hissedecek şekilde parmak uçlarınızı, onun vücudunda gezdirin. Bu keyfin uzun sürmesini istiyorsanız, bacak içleri ve karnını en sona bırakın. Onun ellerini de kendi bedeninizde gezdirin ama bunu yaparken yönetici siz olun. Aksi durumda erkeğin dokunuşları hoyratlaşır ve onu kendiniz için baştan çıkarmak istiyorsunuz, hemen boşalması için değil.

4. Mahrem kokunuzu duysun

Yeryüzündeki hiçbir erkek dişilik kokusuna karşı koyamaz. Kulaklarınızın arkasına kendi kokunuzu sürün.

5. Yavaş ve kısık sesle konuşun

Gündelik yaşam ses yüksekliği ve hızı bir koşturma edasındadır. Biraz yavaş ve kısık olan ses mahremiyete en uygun sestir.

6. Övmekten vazgeçmeyin

Bu konu hakkında çok düşünmeye gerek yok. Sizde bıraktığı zevkten bahsetmeniz bile yetebilir. Onun bedeninden, performansından bahsederek de övebilirsiniz.

7. Ne istediğini sorun

Size istediği şeyleri söylemesi muhtemeldir. Ama ona rağmen sizin ona bu soruyu yöneltmeniz gururunu okşayacaktır onun. Önemli olan unsur, onun istediği şeyler sizin için dayanılmaz, katlanılmaz olmamasıdır. Böyle bir durumda “Tamam… Ama önce…” diye başlayan bir cümlenin devamına yukarıda sıralanan maddelerden birini harekete geçirin.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Yeter artık …………………………… yapmayın. Cümlesindeki boşluğu doldur?