Giriş yap! Hesap oluştur!
Ara
Şifreni mi unuttun?
Mağaradaki Yüz - Sözümoki

Mağaradaki Yüz


46 yaşımdayım. Çocukken çobanlık yapıyordum. Saat sabah 10 falan, kahvaltı yapmak için bir ağacın dibine oturdum ve etrafa bakarken bir mağara gördüm ilgimi çekti, çünkü 2-3 yıllık çobanım ilk defa bu mağarayı gördüm. Merakla mağaranın yanına gittim. İçine girmeye karar verdim. Girişi küçüktü sürünerek gidiyordum, bir kaç dk dümdüz gittim sonra ilerde kırmızı 2 tane göze benzer bir şey gördüm iyice yaklaştıktan sonra elimle dokundum ve pamuk gibi yumuşacık bir şeydi ben dokunduktan sonra bayılmışım. Kalktığımda mağaranın dışındaydım ve akşam ezanı okunuyordu, sonra korkudan eve koştum.

Ertesi gün arkadaşlarımı toplayıp tekrar oraya gittik el feneri, ip falan aldık. Bayıldığım yere kadar gittik ve iyi ki o kırmızı gözlü varlığı görüp bayılmışım, çünkü bayıldığım yerin bir kaç cm sonrasında derin bir çukur varmış. Çukura inmek istedim ve indim ipi belime doladım ucunu da arkadaşlar tuttu, beni aşağıya saldılar. İp neredeyse 20 m falan vardı ve halen çukurun sonuna inemedik sonra arkadaşlardan yukarıdan aşağıya taş atmalarını istedim, taş attıklarında o kadar derinmiş ki ben taşın sesini falan duymadım arkadaşlar sonra beni yukarı çekti ve eve gittik .

#magaza #korku #heyecan #sitres #günler #aylar #asagı #yukarı #fener #karanlık #urkütücü #blog #blogger #yazar #sozumoki

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Diğer hikayeler;
İyi bir okuyucu olmanın püf noktası nedir?
Sözümoki © 2019 - V.8
Destekçilerimiz →