Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Ön Sevişme Nasıl Yapılmalı? - Sözümoki
Dilan Orbay Altın Destekçi Altın Destekçi
24 Ağustos 2020, Pazartesi 11:55 · 8350 Okunma

Ön Sevişme Nasıl Yapılmalı?

Psikolojik olarak ve bedenen cinsel ilişkiye hazır hale gelebilmek için ön sevişme gereklidir. Aynı zamanda, taraflar aceleci davranmayıp ve birbirlerini keşfetmeleri için kendilerine zaman ayırırlarsa, en zevkli cinsel ilişki kadar zevk alabilirler ön sevişmeden.

Duyu organlarının eksiksiz kullanıldığı ön sevişme, en iyi ön sevişmedir.

1.Karşılıklı olarak dokunun
Dokunmanın uyarıcı olmasının yanında iyileştirici etkisi de vardır. Birbirinizin bedenlerinde, parmak uçlarınızı ve avuç içlerinizi yavaşça gezdirin. Böylelikle erojen bölgelerinizi keşfedebilir, nasıl ilişkiye hazırlayacağınızı öğrenmiş olursunuz.

2.Birbirinizin kokusunu hissedin
Herkesin kokusu aynı parmak izleri gibi farklıdır. Boynunuzu, mahrem yerlerini koklayın. Bu hareketler uygulanmadan önce duş almanız gerektiğini söylememize gerek yok gibi.

3.Birbirinizi duyun, konuşun
Karşınızdakine onu neden beğendiğinizi söyleyin. Birazdan neler yapmasını istediğinizi ve sizin ona neler yapmanızı istediğini sorun. Ön sevişmede kesinlikle olması gereken şey konuşmaktır.

4.Detaylı bakın
Karşılıklı dokunurken bedeninizin en beğendiğiniz yerlerini gösterin. Hafıza kazınacak olan bu görüntüler bir sonraki sevişmelerinizde işinize çok yarayacak.

5.Tat almadan olmaz
İnsan teninin kokusu gibi tadı da vardır. Ön sevişmenin bir başka boyutu da tatma duygunuz devreye girdiğinde çıkar. Dokunarak keşfettiğiniz erojen bölgelerinizi dil ucuyla hafifçe uyarabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Kendini geliştirmek için Kasım 2020 de hangi yeni alışkanlığı edineceksin, söyle bize?