Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Sadece 14 Şubat değil. - Sözümoki
13 Şubat 2021, Cumartesi 05:02 · 18 Okunma

Sadece 14 Şubat değil.

Sadece 14 Şubat değil, her günü, her haftayı, ayları, yılları armağan ediyorum sana sevgilim. Tek bir gün için değil, hayatıma girdiğin her gün için şükrediyorum.

05 Kasım 2019 " Gönderimizi beğendiğiniz için teşekkürler. Sayfamızı takip ederek daha güzel sözleri bulabilirsiniz. " @onyediyasinimben İnstagram sayfa kullanıcısından @hayat_3456 İnstagram kullanıcısına.... Onyediyasinimben Instagram sayfamda tanıdım seni :)

30 Ocak 2020 " Ben âşık olamam ama çok güzel bağlanırım " Her şey burada başladı.
Uzak mesafelere, çıkarlara, menfaatlere, kandırmalara, aldatmalara, ayrılmalara inanmayan. Kimselere, söylenilenlere, saçma sapanlara kanmadan uzak mesafe aşkı ama gerçek seven kişiler arasında kalmayı başarabilenlerdeniz. 1 Sene ne kadar çabuk geçti. Geçen zaman da biz de ne kadar çok değiştik. Tabii ki değişmelerine izin vermediğimiz şeyler var. Hayallerimiz, izlediğimiz filimler, okuduğumuz kitaplar, müzikler daha neler neler. Telefonda ki heyecanlı konuşmalarımız, görüntülü konuşmalarımız. Bir birimize yazdığımız uzun sabah mesajlarımız.

Ayılık korkularımız, tatlı kavgalarımız, Trip'lerimiz küsmelerimiz, dertleşmelerimiz, ağlamalarımız. O zaman acı geçen ilişkimize şimdi baktığımızda, bir o kadar tatlı ve çocukça geldiğine gülüyoruz.

Tabii ki tanışma sürecimiz, sevgili olduğumuz dönemlerimizde geçen acılı süreçlerimizi hatırlayıp, tekrar üzülmemek, moralimizi bozmamak, tekrar o acılı günlerimize dönmemek için hayallerimizin ve geçen güzel günlerimizden yazdım. Tabii ki 1 sene bu kadar kısa geçmedi ve biz de az güzel şeyler yaşamadık. Nice mutlu beraberli huzurlu senelerimize.

Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Yalnızlık, tercih midir, kader mi?