Giriş yap! Hesap oluştur!
Ara
Şifreni mi unuttun?
10 Şubat 2018, Cumartesi 21:43
şarkılı yazı - Sözümoki

şarkılı yazı

insan en çok paylaştığı şarkılara üzülüyor. sevdiğin bir şarkıyı vermek kendinden bir parça vermektir aynı zamanda, bilen bilir. sen o parçaları biriktiriyor diye sevinirken hepsini sen dönmeden çöpe attığını farketmek mesela. asla içinde seninkilerle aynı çiçeklerden açmamış olduğunu görmek. yepyeni "keşke"ler doğuruyor.
kendini bu kadar aşağılık bir hale getirmene inanamıyorum.herkesten beklerdim bunu. herkes bunu yaparken seninle birlikte oturur kıs kıs gülerim diye düşünürdüm. hayatta tanıdığım en rezil, en berbat insanların -ki sen bilirdin de onları- veremediği zararı bana vermek istemiş olmana anlam veremiyorum. vermiş değil, vermek istemiş. kimse bana zarar veremez derken ciddiydim.
düşündükçe karışıyor her şey. hala "bir sebebi vardır belki" deyip duran gönlümü de susturup bu gece kalan tüm izlerini sileceğim çamaşır suyuyla. yarına bembeyaz uyanmak için.
tüm şarkılarımı geri istiyorum. tüm güzel anıların hatrında kalan kısmını da. çünkü haketmiyorsun. ellerimi de geri istiyorum, ellerim ellerindi
sen ellerin olsun istedin.
nasıl istersen öyle olsun.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
2 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Karikatür (Günün Karikatürü)
Hikaye (Günün Hikayesi)
Mesajlarına geç dönüş yapanlara ne söylemek istersin?
Sözümoki © 2018 - V.8