Giriş yap! Hesap oluştur!
Ara
Şifreni mi unuttun?
20 Temmuz 2018, Cuma 15:30 · 354 Okunma
Sevginizi Göstermenin 5 Eğlenceli Yolu! - Sözümoki

Sevginizi Göstermenin 5 Eğlenceli Yolu!

Sevgilinizi şaşırtmayı sever misiniz? Yoksa sürprizler sizin için sadece özel günler kapsamında olan bir renk mi? Aslında ilişkileri canlı tutmanın altın anahtarı sevginizi göstermeniz. Herkes ilgi gördüğünü bilmek ister. Sevgiliniz de öyle... Sevginizi göstermenin yüzlerce farklı yolu var. Her biri onu fazlasıyla mutlu eder. Gelin en eğlenceli 5 yöntemi birlikte keşfedelim...

- Çılgın bir tatil planı yapın... Artık yakın yerlere gitmek zorunda değilsiniz. Yurt dışına açılmak için tur şirketlerini araştırın. Gökyüzünde geçen birkaç saatlik uçak yolculuğuyla yepyeni kıtaları en baştan keşfedebilirsiniz. Belki de mavi tura çıkarak yılın bütün stresini üstünüzden atabilirsiniz. Sevdiğinizi göstermenin en güzel yollarından biri dünyayı onunla birlikte gezmektir.

- Videolar çekin... En sevdiği film ne? Peki en sevdiği film karakteri? Küçük bir sahneyi onun için canlandırın. Mesela beğendiği karakterin ağzından dökülen tatlı bir ilan-ı aşk cümlesi onun heyecanını artıracaktır. Başta epey saçma görünen bu sürprizin ne kadar eğlenceli olacağına siz de şaşıracaksınız.

- Yemek yapın... Sıradan yemeklerden bahsetmiyoruz. Ona en sevdiği malzemelerden oluşan özel bir pizza yapın. Dilerseniz hamurunu da kalp şeklinde kesin. Hatta üstüne malzemelerle onu ne kadar sevdiğinizi bile yazabilirsiniz. Şayet mutfakta pek parlak sonuçlar çıkaramıyorsanız sipariş vermenin konforunu da deneyebilirsiniz.

- Köpeğinizle takım olun... Köpeğinizle birlikte sevgilinize minik bir sürpriz hazırlayın. Evcil dostunuza öğreteceğiniz küçük ve pratik bir numara gününüzü şenlendirebilir. Mesela onu ağzında kırmızı bir gülle ya da özel cümlelerin yer aldığı bir mesaj kartıyla sevgilinizin yanına gönderin. Ayaklarını uzatmış televizyon izlerken yaklaşan bu sevimli sürpriz sevgilinizin kalbini hızlıca ve bütünüyle ele geçirecek.

#ilişki #aşk #sevgi #mutluluğunformülü #video #yemek #tatil #eğlence #film #sinema #sürpriz #yemekyapmak

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
İlişkide kıskançlığın boyutu ne olmalı?
Sözümoki © 2019 - V.8
Destekçilerimiz →