Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Sevginizi Göstermenin Yolları - Sözümoki
01 Kasım 2018, Perşembe 09:58 · 609 Okunma

Sevginizi Göstermenin YollarıAşk insan kalbine sızabilecek en değerli duygu... Bu duyguyu bir ömür saklamayı herkes ister. Ama saklamak yetmez, bazen göstermek de lazım. Sevgiyi yansıtmak karşıdaki kişinin duygularını da besleyen bir süreç. Peki nasıl? Sevginizi göstermenin yolları neler? Doğru rota nasıl çizilir? İşte sırları...

- Rutinin dışına çıkın. Normalde ne yapıyorsanız aksini deneyin. Birlikte kitap okumayı seviyorsanız bu kez evin salonunda değil de şehrin en yüksek tepesine gidin. Kitaplarınızı açın ve serin rüzgarın yüzünüzde gezintisini hissedin.
- Küçük sürprizler yapın. Sevdiğiniz insanın içinde olduğu aracın buğulu camlarına aranızda geçen özel bir kelimeyi yazın. Arabanın içine küçük notlar bırakın, sileceklerine stickerlar yapıştırın. Zararsız ve etkili detaylar herkese neşe verir.

- İçinizdeki coşkuyu artırın. En sevdiğiniz şey ne? Golf oynamak mı yoksa bowlinge gitmek mi? Belki de bu yaz için daha farklı bir planınız olabilir. Onu alıp dalış yapmaya ya da paraşütle atlamaya gidebilirsiniz. Aşkın hikayesi bazen sadece cesaretle yazılır.

- Görseller hazırlayın. Bazen fotoğraflarınızdan minik güzel kolajlar yapın. Bazen de en tatlı videolarınızı birleşitirin ve karşısına çıkın. Sadece eskiler de değil... Yeni bir video çekin ve bunun için sevdiklerinizden de yardım alın. Sonra bunu posta yoluyla ona gönderin.
- Renkli bir tatil planı hazırlayın. Onun haritada işaretlediği ve gitmek istediği yerler olabilir. Belki de hiç görmediği ama gördüğü zaman çok keyif alacağı bir lokasyon tercih edersiniz. Önemli olan onun için bir program oluşturmanız ve ona hiçbir yorgunluk bırakmamanız.
- Evin içini sürprizlerle doldurun. Buzdolabını açtığında güzel bir fotoğrafınızla karşılaşsa fena mı olurdu? Duştaki aynaya geçici kalemlerle yazılmış güzel bir not gününü güzelleştirecektir. Küçük ama etkili adımlarla yaşama değer katabilirsiniz.

#sevgi #ask #özlem #hasret #sevgili #askınönemi #içimdekiask #minik #kalbim #kalp #blogger #blog #sozumoki #yazar

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
Sözümoki Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Kovid-19 neden önlenemiyor, insanlar ne yapmalı?