Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
Tolga Öztürk Platin Destekçi
14 Aralık 2017, Perşembe 18:43 · 427 Okunma
Star Wars 8 The Last Jedi yorum - Sözümoki

Star Wars 8 The Last Jedi yorum

Evet, şimdi sıcağı sıcağına filmi izler izlemez yazıyı kaleme alıyorum yoksa diyeceklerimi unuturum :) Filmi spoiler vermeden sadece yorum şeklinde anlatmaya çalışacağım. Şöyleki film tek kelimeyle muhteşem yani bir devam filmi bu kadar güzel olabilirmiydi hiç bilmiyorum.

Belki o aşırı star wars fanlarından değilim ama heptende yabana atmak istemem kendimi :) uzun süredir beklediğim bir filmdi, dün geceden son bölümleri izleyerek bu bölüme hazırladım kendimi ve bugün aldım biletimi gittim koşa koşa filme.

Film ile ilgili görüşlerime gelecek olursak, bir iki yorum okumuştum filme gitmeden önce, tam bir hayal kırıklığı yazmış birkaç ukala, bilmiyorum ne bekliyorlardı ama ben bu kadar güzel beklemiyordum işin aslı. Eski oyuncuların olması çizgisinden şaşmamış olması ve eski bölümlerin tadını vermiş olması bence eşsiz.

Eğer bu güne kadar star wars filmleri hakkında fikriniz yoksa, izlemediyseniz çok şanslısınız ve bunun tadını alabilecek çok güzel. Şöyle anlatayım; eğer Game of Thrones izlediysen ve ondaki tadı başka bir filmden yada diziden alamadıysan, star wars sana göre, emin ol ondan fazlasıyla zevk alacaksın diye tahmin ediyorum. Yok "izledim alamadım dediğin gibi tadını" dersen yoruma yaz mutlaka seninle tanışmak isterim :)

Star Wars The Last Jedi yorumu olarak son sözüm; muhteşem bir film. Kesinlikle tavsiye ederim. Tekrar gitmeyi bile düşünüyorum şuan o derece :)

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
2 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Evindeki en sevdiğin aksesuar hangisi? Neden seviyorsun?