Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
27 Ekim 2016, Perşembe 11:37 · 489 Okunma
Teşekkürler #Sözümoki - Sözümoki

Teşekkürler #Sözümoki

Safranbolu'ya gitmeme, aileme ve aile bildiklerime hediye almama vesile olan kitabım geldi sefa getirdi.Siteye ilk geldiğim zamanlarda bu fikir çok heyecanlandırır bunu amaçlardım ve oldu sonunda :) Yanında gelen not defteri çok çok hoşuma gitti. Sitede olduğu gibi defteri de içimi dökmek için kullanacağım. Bu siteyi yazılar yazabileceğim ve kendimi geliştirebileceğim yerler ararken bulmuştum. Hesaba girişteki samimiyet, özgürce paylaşımlar yapabiliyor oluşum ve benden bir şeyler taşıyan paylaşımlarımın kitap haline geliyor oluşu bu siteyi özel kıldı hep ve ben her üzüntümde, her mutluluğumda insanlardan kaçıp buraya paylaşmaya geldiğimi hatırlıyorum. Kitabıma baktığımda çocukmuşum ve büyümüşüm büyümeye devam ediyorum diyorum. Mutluluğa adımlar attığımı ve huzuru bulduğumu görüyorum. Kendimi o mutluluğa adamam ve onu sonuna kadar sahiplenmem gerektiğinin daha bir ayrımına varıyorum. Kendimi değerlendirme fırsatı verdiği için ve böyle incelikteki bir hediyeyi hazırlayıp bana ilettiği için sözümoki'ye ve kurucusu @tolgaozturk'e teşekkür ediyorum.

Ayrıca; bu siteye benim için gelen ve her zaman olduğu gibi kitabımı elime aldığımda da yanımda olan sevdiğime de çok teşekkür ediyorum.Her zaman için taklitten uzak , yalın ve samimi bir topluluk olarak kalmayı diliyorum :)

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
5 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Genellikle diline dolanan şarkı?
Sözümoki © 2019 - V.8   Giriş   Kayıt   Üye Kitapları   Üyelik Sözleşmesi   Gizlilik ve Güvenlik   Satış Sözleşmesi   Teslimat Koşulları   Çerez Politikası   Garanti, İade Koşulları   İletişim   Mağaza   Destekçilerimiz →