Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
23 Temmuz 2018, Pazartesi 18:56 · 339 Okunma
UFUK / SCOTT WESTERFELD #yorum #kitapyorumu - Sözümoki

UFUK / SCOTT WESTERFELD
#yorum #kitapyorumu

Selamlar ilk kitap yorumum ile geldim😊
.
.
272 sayfa ne çektin benden bee! Kitap iki hatta bir günde bitecek bir kitap olmasına rağmen bende bu iki günü baya baya aştı bunun kitapla hiçbir ilgisi yok benden kaynaklı elime alsam okuyacağım ama olmuyordu işte neyse ki artık iyileştim 😂
.
.
Kitap elime aldığım zamanlarda bende gayet heyecan ve merak uyandırdı dili ise gayet sadeydi elinize alıp bir çırpıda okuya bileceğiniz gayet güzel çerezlik bir kitaptı.
.
Kitabın konusuna gelecek olursak bir yarışma için Japonya'ya yolculuk eden Futbot Ekibi'nin uçağı yolculuk sırasında gizemli bir gücün etkisiyle düşüyor ve sadece Futbot ekibi ile 4 genç daha kalıyor ( Futbot ekibi 4 kişi ) uçaktaki diğer 500 yolcunun nerede olduğunu bilinmiyor bu 8 genç Kuzey Kutubu üzerinde seyahat etmelerine rağmen sıcak ve kırmızı bir ormana düşmelerine asla anlam veremiyorlar bunların yanı sıra grup içinde fikir ayrılıkları kendini belli ediyor . Ve çocuklar dünyada olduklarına bile emin olmaksızın teoriler ve veriler üreterek bu ıssız ormanda kurtulup evlerine gitmeyi hedefliyorlar.
.
Karakterlerde ise en sevdiğim herkes ormanı eleştirirken su bulmaya giderek kendini tehlikeye atan ve su bulan cesur Yoshi 'idi .
.
Keyifli ve bol kitaplı günler herkese sevgiler 🤗
.
Bu arada sizde yaz aylarında benim gibi misiniz yoksa kitap okuyabiliyor musunuz?
.
.Fotoğraf ekleyemememin sebebi nedir ?

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
1 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Tişört de en sevdiğin renk?