Giriş yap! Hesap oluştur!
Ara
Şifreni mi unuttun?
30 Aralık 2018, Pazar 13:22 · 263 Okunma
ÜNLÜLERİN EVLİLİKLERİ - Sözümoki

ÜNLÜLERİN EVLİLİKLERİ

Uzun zaman sonra içimi dökmek için yazdığım bir yazıdır bu. Belki haklıyım belki değilim. Magazinleri istemeden de olsa ara sıra takip ediyor, belki de yanlışlıkla denk geliyorsunuz kanalları gezerken. Evlilik haberleri duyuyorsunuz, izliyorsunuz. Yanlış olan bir şeyler var. Orada ki evlilik haberlerine bakıldığında oynadığı bir filmdeki karakteristlik özelliğini, kendi hayatımızda yaşatmaya çalıştığımız kişiler birbirinden alakasız kişiler ile evleniyor. Ünlü kadınlar sadece paraları var diye ya dedeleri yaşındaki adamların elini tutuyorlar. İyi bir yaşam için sevmediğiniz elleri tutar mıydınız?

Yani bir ev ya da sınırsız limiti olan kartlar için... Limiti olmayan ya da limitleştirilmiş sevgiler. Yahu birçoğumuz örnek alıyoruz bu insanları. Yani sevgi değerini her gün biraz daha kaybediyor. Bir de bu ünlüler boşanıyor üstelik.. Ama ne boşanma.... Açıklama yapıyorlar "Birbirimizi sonsuza denk seveceğiz fakat evliliğimizi noktaladık Yalan külliyen yalan. Sevmediğimiz ne varsa sevmek zorunda kalıyoruz. İnsan kendi kendini tutsak eder mi yahu? Ediyormuş işte. Yani maddiyat evlilik için tabi önemli bir husus ama fazla para da adamı yoldan çıkarıyor bence. Yoldan çıkan insan ile neyin yolculuğuna, ne yolunda, ne için yürüyebilirsiniz. Bence düşünün derim.

30 yaş büyük biriyle neyin aşkını yaşayabilirsiniz. Aşkın yaşı yok dedikçe bokunu çıkardılar. Benim canım acıyor güzel insanlar... Para sevgiyi satın alıyor, para sevilecek kişiyi de satın alıyor. Ben o yüzden ünlülerin yani en azından belirli bir şöhret yakalamış kişilerin evliliklerine evlilik gözüyle değilde bir ticaret antlaşması olarak bakıyorum. Tamamen ticaret ne kadar paran varsa o kadar sevgi.. Ne kadar imkanın varsa o kadar birliktelik... İmkanın tükendiği yerde evlilik dedikleri de tükeniyor. İnsanların huyu bu geçmişte kirli izler bırakmaya bayılıyoruz. Seneler sonra o lekeler meydana çıkınca hayat şöyle, hayat böyle. Hayat öyle böyle en azından ne olduğu belli de biz insanlarımızın ne olduğu belli olmuyor. Hayat ne yapsın güzel insanlar.... Mal mülk için değilde, sevginiz ve saadetiniz için tuttuğunuz ellerin olması dileğiyle sevgiyle kalın

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
3 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Karikatür (Günün Karikatürü)
Hangi tarihi olaya tanık olmak isterdin?
Sözümoki © 2019 - V.8
Destekçilerimiz →