Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
22 Mayıs 2019, Çarşamba 04:03 · 103 Okunma
Uzaktan Seviyorum Seni - Sözümoki

Uzaktan Seviyorum Seni

Uzaktan seviyorum seni,
Uzaktan seviyorum seni hayalim. Elini tutmadan, yüreğine dokunmadan, anlından öpmeden, sesini duymadan seviyorum seni. Gözlerine dalmadan, sevdanda yanmadan şu üç günlük dünyada sevda nedir bilmezlere inad serserice degil adam gibi seviyorum seni hafızım. Yanaklarına sızan damla yaşı silmeden, en çılgin kahkalarina ortak olmadan, en sevdiğin şarkıyı dinlerken omzunda olmadan seviyorum seni.

Bir hayalim var benim.
Karadenizi karış karış fet etcek bir sevdam var benim. Bir bayanın öpebileceğin en şerefli yermiş Anlı. Çünkü orada yazılıymış kaderindenki kişi, orada saklanırmış onu koruyup kollayan kişi.
Oluk oluk helalim diye diye anlından öpeceğim hayalim var benim.

Birgün gidermiyiz hayal? Tüm hayallerimizi gerçeklestirimiyiz? Hani beraber insanlardan uzak, telefonların çekmediği bir dağda çadır kurcaktık? Sabahlara kadar çayımızın yanında muhabbetimiz ikram olacaktı? Hani hergün vakit namazlarını başka camide kılıp kılıp istanbulu fet etcektik? Hani az akan bir ırmağın içine masa sandelye koyup çıplak ayaklarımızla suya girip sandalyede oturcak masamızda sohbet etcektik? Ne oldu be hayal? Ne oldu hayalimizdeki güzel ahlaklı kızımız ve yaramaz, babasının takımı Fenerbahçeyi tutan yakışıklı oglumuza? Bundan sonra hayaller dualara emanet sevdiğim. Böyle uzaktan seviyorum seni. Koşar adım ahirette kovuşmamıza gidiyorum.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
1 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Sadece 5 eşyan kalacak, diğer herşeyini senden alacaklar, kalan 5 eşyan hangileri olsun?