Giriş yap! Hesap oluştur!
Ara
Şifreni mi unuttun?
22 Aralık 2018, Cumartesi 13:36 · 289 Okunma
YANES #şiir - Sözümoki

YANES #şiir

Çok sevdim lan seni
En soğuk gecelerde seninle ısıttım içimi
En zifiri yalnızlığımda tuttuğum eldin
Benden bir geldin bin geçtin
Kal diye yalvardıkça sen hep gitmeyi seçtin

Tozlu ve kırık kalpler bıraktın arkanda
Sorma bana halimi hatrımı sorma
Seneler verdim saçlar ağrıttım uğruna
Başkasına sarıldığını görmek ölümdü bana..
Çok öldüm ben gömülmeden
Alışığımdır o mezarlıklara

Toprak değilde sana olan sevgimi atsınlar toprak diye üstüme
Onca yıllık sevgi kaldı öylece ellerimde
Kime versem bilemedim gördüğüm kadarıyla da çok mutlusunuz alın benim sevgimi de kendi sevginize ekleyin....

Yalnız bırakın beni ya burda çürüyeyim ya da kendi kalabalığımı kendim oluşturayım. Benim olmayan seni inşaa edeyim buralarda. Senden habersiz yaşayayım seni. Ya ben cidden çok sevdim seni gerekli mi? Gitmen gerekli mi be sevgili!!

Göz yaşı akıtmak zorunda mıyım ben? Bu karanlıklarda oturmak mübah mı bana? Bir şey söylesen. Gündüzler haram mı bana? Ne olurdu bir kere gözlerimin içine içine gülsen.. Hep mi gece kalır bana? Hep mi gidenlerin arkasından sallarım el duyun sesimi heeey!! Ne bir ses bulurum karşımda ne de başka bir şey.

Ümidimi hep mi kıracaksınız? Kaç defa daha çığlık atmalayım ve kaçında beni duymayacaksınız. Susmadım da susturuldum, ne konuşacak derman bıraktın, ne de yaşayabileceğim bir hayat. Güldüğünüz fotoğraflara bakarak ağlamak bana düşen hep bu oldu. Bir kareye sığdırdıkların toz oldu gitti.. Bir ömüre sığdırmak isterken seni, hep geri çevirdin, hep ittin beni.

Yalvardım sana insanlığımı aldım ayaklar altına. Rezil, rüsva, kepaze oldum hatta sırf gitme, sırf kal diye şu ucuz hayatımda... Şu ömrü seninle noktalamak isterken hep virgül oldum hayatında. Hatta virgül kadar yerimde yoktur kim bilir... ben seni hayatımın merkezi yapmışken sen almamışsın bile beni o sınırlarının ardına.

Tanıdığım en kötü insanmışsın sen 3 defa aldatıldım, hala sendeyim sor bir neden. Herkes bir ölüm seçer beni sen öldür istedim sevip yaşatmadığın bu kalbi, sevginle yaşayan bu kalbi, al sen öldür. Sensiz yaşamak, emin ol seninle ölmek kadar güzel olamaz. Ben işte böyle sevdim seni yaşa diye öldürürüm kendimi ben böyle vuruldum sana göğsümde kurşun yarası gibi, sırtımı hançerle deşerler gibi sevdim seni. Ölürken bayrağı düşürmemek için bayrağı dik tutan asker gibi sevdim seni. Sen düşme diye ölürkende tutabilmek için seni...

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazarın diğer paylaşımları;
Karikatür (Günün Karikatürü)
Hangi tarihi olaya tanık olmak isterdin?
Sözümoki © 2019 - V.8
Destekçilerimiz →