Giriş yap! Hesap oluştur!
Nedir?
Ara
Şifreni mi unuttun?
02 Haziran 2020, Salı 19:05 · 45 Okunma
YANLIŞ CEVAP - Sözümoki

YANLIŞ CEVAP

Oldukça şık bir restoranta geldik. İc ve dış mimariye ne kadar para harcanmışsa o kadar şık görünüyor benim nazarımda. Ve burası kesinlikle güzelliğin ve zarafetin hakkını veriyor. Karısını da getirmiş midir acaba buraya, dövmekten ve aldatmaktan fırsat bulduğu zamanlarda. Gözlerindeki aç bakışı nerede görsem tanırım. Beni bir an önce yatağa atmak için can atıyor. Oysa başına geleceklerin farkında değil.

Kurbanlarım genelde hayatındaki kadına,çocuklara,hayvanlara şiddet uygulayan insanlar oluyor. Ama bunlar onlara derslerini vermem için yeterli şeyler değil. Sorduğum soruya doğru cevap verirlerse ki daha böylesine rast gelmedim,benden kurtuluyorlar. Yanlış cevabıysa hayatlarıyla ödüyorlar. Tek bir soru tek bir cevap. "Bir kadının bir erkekten güçlü olabileceğini düşünüyor musun?" Hep aynı cevap verilir. "Kesinlikle hayır. Kadınlar zayıf varlıklardır,onların bizim korumamıza kollamamıza ihtiyaçları vardır. " A aaa yanlış cevap. Yarışmayı kaybettiniz ve hayattan eleneceksiniz. Doğru cevap veren daha çıkmadı ancak çıksaydı umut vaat ettikleri için,iyi niyetten serbest bırakırdım onları.

İlginç bir adalet sistemim olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak hayat ne kadar adil ki. Her gün erkek kadından güçlüdür mantığı yüzünden binlerce kadın şiddet görüyor,öldürülüyor. Kadın isterse yapamayacağı şey yoktur. Bir gün tüm dünya bunu anlayacak.

Yemek faslı bitti. Bu seferde çok güzel,müstakil bir eve getirdi beni. Sanırım "sen orospu değilsin,benim için özelsin demek istiyor bu şekilde. Zira orospular otele götürülür. Göstermelik bir sohbetin ardından,bir şeylerin ilerlemesini beklediğini belli eden hareketler yapmaya başladı. Ona masaj isteyip istemediğimi sordum. Klasik numaram. Daha düşmeyeni görmedim. Sonuçta kim seksten önce biraz gevşemek istemez ki. Narin ellerimi ufak ufak boynunda gezdirmeye başladım. Gercekten de ilk önce biraz rahatlatmam lâzım. Kaslarının gevşediğini,kendini artık tamamen bana bıraktığını fark edebiliyordum. Veeee tek bir el hareketi,boynu sertçe yana çevir takkk. Bitti. O iğrenç bedeni olduğu yere yığılı verdi. Onu yatağına taşıdım. Ev ıssız bir yerde olduğu için bu sefer kimseden saklanmama,rol yapmama gerek yoktu. Öylece çıkıp gittim oradan.

İronik bir şekilde kadınların korunmaya muhtaç olduğunu düşünen erkekler,onlara daha çok şiddet uyguluyorlar. Bu yüzden soruma yanlış cevabı veren hiç kimse yasamayı hak etmiyor.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
1 kişi beğendi ·
Yazarın diğer paylaşımları;
Şuan ölsen sence cennete mi gidersin cehenneme mi? Açıkla?